„IN&Co“ pakvietė į „Sijonuotas vasaros sutiktuves“ (3)

Publikuota: 2020-06-11 Kategorija: Laisvalaikis
„IN&Co“ pakvietė į „Sijonuotas vasaros sutiktuves“
I.Kujelės nuotr. / Nadiežda Ivanova, Inga Belovienė su mažąja pagalbininke dukra Elze

Šiais metais rokiškietės pirmą kartą paminėjo „Laimingų moterų Pasaulio“ organizuojamas „Sijonuotos vasaros sutiktuves“. Vilniuje toks renginys organizuotas šeštąjį kartą, Kaune – ketvirtąjį. Kasmet prie šio projekto prisijungia vis daugiau miestų, miestelių ir kaimų.

Renginio idėja – priminti moterims apie išskirtinai moterišką rūbą. Ilgas, net iki žemės siekiantis sijonas ar suknelė ne tik puošia, bet ir suteikia sakralinę prasmę. Toks drabužis ne tik itin patraukia akį savo išskirtinumu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslaptingą poveikį. Renginio metu moterys organizuoja bendrus užsiėmimus – mankštas, užsiima rankdarbiais, pristato savo veiklas „iš širdies“.

Mūsų krašte renginį organizavo dvi draugės kūrybininkės, gyvenančios visai šalia Rokiškio esančiame Bajorų kaime - Nadiežda Ivanova ir Inga Belovienė. Palaikomos savo šeimos narių savo rankdarbius jos subūrė draugėn po „IN&Co“ vardu.

Šis vakaras, tai proga stabtelėti ties savimi. Galimybė priminti moterims, kad džiaugsmui ir malonumui nereikia ieškoti progų, geriau kurti jas pačioms. Juo labiau, kad ateina kvapni, margaspalvė, gėlėta ir ilgai laukta vasara, kai norisi jaustis moterimi bei įkvėpti kitas moteris būti moteriškomis, gražiomis, laimingomis“- sako Nadiežda Ivanova ir priduria, kad tokiomis taptume, kad tai natūraliai ir nuoširdžiai spinduliuotų iš mūsų kiekvienos vidaus, tereikia atsisakyti kelnių ir užsivilkti suknelę ar segėti sijoną“.

Iš tiesų nieko anksčiau nebuvau girdėjusi apie tokį renginį, todėl klausiu organizatorių – kaip kilo mintis surengti tokią šventę?

Apie šį socialinį projektą pirmą kartą išgirdau prieš metus. Sesė papasakojo apie Panevėžyje vykusias ,,Sijonuotos vasaros sutiktuves“. Tada labai sudomino, perskaičiau visą informaciją, peržiūrėjau nuotraukas. Idėja patiko. Kai šiemet Inga užsiminė, kad gal pabandom kažką panašaus ir mes organizuoti, iškart pritariau. Šį renginį nusprendėm organizuoti nuo savo kompanijos ,,IN and Co“. Užsiimame rankdarbiais. Iš veltinio ir lino įvairioms progoms gaminame suvenyrus, aksesuarus, lavinamuosius žaislus vaikams, todėl ir šventės metu kiekviena dalyvė galėjo pasigaminti po veltinio papuošalą ir juo pasipuošti“ - sako Nadiežda Ivanova.

Sijonuotos vasaros sutiktuvės gimė visai atsitiktinai pamačius facebooke ,,Laimingų moterų pasaulio“ renginio ,,Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ reklamą. Man labai patinka dėvėti sijonus, suknelės be jų neįsivaizduoju savęs, todėl tuo norisi užkrėsti ir daugiau moterų, kad jų drabužinėse atsirastų moteriškų rūbų, tokių kaip suknelės, sijonai“ - Nadieždą papildo Inga Belovienė.

Organizatorės sako, kad seniai norėjosi tokios moteriškos bendrystės, nes moterys nori pabendrauti, pasirodyti ką veikia, pasipasakoti kuo gyvena ir šiaip skirti laiko tik sau. Į renginį vyrai nebuvo pakviesti, bet dalyvės sako, kad greičiausiai jie užsiėmė vyriškais reikalais ir dėl to nė kiek nenusiminė.

Pirmasis renginys organizuotas nedideliame būrelyje, baiminantis virusų plitimų, tačiau kaip pažadėjo organizatorės, kitais metais gal būt jau pavyks pakvieti ir daugiau svečių, suorganizuoti įvairesnių veiklų.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą