Šiltojo sezono garderobas vyrams: ką verta įsigyti? (0)

Publikuota: 2021-05-06 Kategorija: Laisvalaikis
Šiltojo sezono garderobas vyrams: ką verta įsigyti?
Asociatyvi nuotr.

Atėjęs pavasaris kartu su savimi atsinešė ir kur kas šiltesnius orus – laukdami dar aukštesnės temperatūros, pradedame galvoti, kaip reikės atnaujinti savo garderobą. Šis klausimas aktualus ne tik moterims, bet ir vyrams. Jei ruošiatės įtraukti į savo stilių naujų detalių, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie žemiau išvardintus variantus – jie šių metų šiltąjį sezoną bus ypač madingi.

„Bomber“ stiliaus striukės

Nepastovus mūsų šalies klimatas net ir šiltuoju sezonu neleidžia visiškai atsipalaiduoti, todėl net ir tuomet neapsieiname be plonesnės striukės. Šiais metais į madą ir vėl sugrįžta populiarieji „bomber“ tipo modeliai, tad jeigu anksčiau tokios striukės nebuvote įsigiję, dabar iš tiesų vertėtų apie ją pagalvoti. Tiesa, ekstravagantišką jų stilių pakeitė minimalistiniai sprendimai, taigi drąsiai galite rinktis neutralius, lengvai derinamus drabužius – nors su jais iš minios pernelyg neišsiskirsite, pavyks atrodyti itin madingai.

Marškiniai ilgomis rankovėmis

Kol orai dar nėra labai pastovūs, tokių drabužių nereikėtų skubėti paslėpti spintos gilumoje – juos galėsite dėvėti įvairiausiose situacijose, pradedant darbu ir baigiant neįpareigojančiu laisvalaikiu. Tačiau jei labiausiai mėgstate klasikinį, solidų stilių, jų nereikėtų atsisakyti ir vėliau: jeigu pirmenybę teiksite gerai kvėpuojančioms medžiagoms, marškinius ilgomis rankovėmis galėsite dėvėti ir karštesnėmis dienomis. Papildykite savo garderobą lininiais, medvilniniais ar kitais gerai kvėpuojančiais rūbais – tarp tokių audinių tikrai surasite daugybę itin stilingų variantų.

Plonesnės ir šviesesnės kelnės

Šiuo atveju omenyje turimi džinsai – jei iki šiol dėvėjote „sunkius“, tamsius jų modelius, vertėtų pagalvoti apie keletą lengvesnių variantų. Vis dar populiaru rinktis plėšytus ar garintus jų modelius – tokie drabužiai atrodo minkštesni, o dėvint juos, jausmas yra toks, tarsi tuos pačius džinsus turėtume jau ne vieną sezoną. Visiškai atsisveikinti su tamsiais variantais nebūtina, tačiau jeigu į stilių įtrauksite daugiau šviesesnių tonų, ir patys labiau pajausite pavasarį.

Nauji marškinėliai                                

Šie drabužiai mielai dėvimi ištisus metus, tad ir šiltuoju sezonu be jų nepavyks apsieiti – tai reiškia, jog vertėtų papildyti jau sukauptą kolekciją. Tiesa, verta pagalvoti apie ryškesnes jų spalvas ar netgi įdomesnius užrašus bei piešinius, kadangi tokie rūbai dabar bus kur kas labiau pastebimi, todėl juos galite paversti savo įvaizdžio „vinimi“. Jei eksperimentuoti nesinori, dažniau rinkitės ryškius ar šviesius atspalvius: jie geriau atspindės saulę, taigi patogiai galėsite jaustis net ir karštesnėmis dienomis.

Šortai

Dar labiau atšilus orams, tokie drabužiai vyrų garderobe yra labai dažnai sutinkami. Juos ypač mėgsta sportuojantys ir aktyviai leidžiantys laisvalaikį, tačiau nereikėtų manyti, kad juos galima pritaikyti tik laisvalaikiui. Tarp šortų galima rasti ir labai stilingų modelių, kurie derės ir prie klasikinio stiliaus marškinių bei formalesnės avalynės. Žinoma, niekuomet nesuklysite įsigiję džinsinius šortus: juos pavyks pritaikyti pačiose įvairiausiose situacijose, tad spintoje dulkėti tokiems drabužiams tikrai neteks. Su jų asortimentu galite susipažinti spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/vyriski-drabuziai/vyriski-sortai.

Daugiau ryškių spalvų

Tikriausiai nenustebinsime pasakydami, kad šį sezoną madingos bus ryškios, neoninės spalvos ir įvairiausi margi raštai. Nors daugelį iš jų norėtume sieti su moteriška apranga, ir Jūs lygiai taip pat galite žaisti su ryškesnėmis spalvomis ir pabandyti išplėtoti dėmesį atkreipiantį įvaizdį. Žinoma, svarbiausia, kad su naujaisiais drabužiais patys jaustumėtės savimi, tačiau jeigu pasirūpinsite keliais įdomesniais akcentais, savo stiliui suteiksite daugiau gyvybės – jei nesinori rinktis tokių rūbų, pradėkite nuo mažiau pastebimų aksesuarų.

Patogi avalynė

Atšilus orams reikalingi ne tik nauji rūbai, bet ir vyriški batai. Jų pasirinkimas yra ypatingai platus, tačiau iš esmės reikėtų pasirūpinti, kad turėtumėte tiek svarbesnėms progoms, tiek neįpareigojančiam laisvalaikiui pritaikytos avalynės. Darbui ir šventėms puikiai tiks klasikinio stiliaus batai arba populiarieji mokasinai, o laisvalaikiui labiausiai pravers sportbačiai – jei mėgstate eksperimentuoti su savo įvaizdžiu, pravartu pasirūpinti kelių skirtingų spalvų avalyne. Tuo tarpu gyvenantiems aktyviau, gali būti reikalingi ir ilgesnius atstumus patogiai įveikti leidžiantys žygio batai. Plačią jų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Pasirūpinę visomis šiomis stiliaus detalėmis, šiltąjį sezoną jausitės ir patogiai, ir stilingai. Tikėtina, kad daugelį iš jų jau turite savo spintoje – pats metas pradėti jos perorganizavimą!

 

Užs. nr. 

Dalintis naujiena

Sponsored Video