„glasses on“ akiniai nuo saulės – stilius ir apsauga jūsų akims (0)

Publikuota: 2020-09-04 Kategorija: Laisvalaikis
„glasses on“ akiniai nuo saulės – stilius ir apsauga jūsų akims
Akiniai nuo saulės

Dangaus skliautu keliaujanti kaitri saulė kelia ne tik džiugesį, bet ir diskomfortą, nes jos spinduliai gali pažeisti ne tik odą, bet ir akis. Tad ketinant laiką leisti lauke, būtina pasirūpinti ne tik nuo saulės apsaugančiu kremu, bet ir akiniais. Taip pat tai puiki galimybė išreikšti savo savitą stilių bei pabrėžti apėmusias nuotaikas. 

„glasses on“ puslapyje rasite stilingus bei išskirtinius saulės akinius, kurių dėka galėsite susikurti savitą savo stilių. 

Žinomi prekės ženklai ir nepriekaištinga kokybė 

Optikos salone glasses on rasite garsių firmų saulės akinių kolekcijas. Salono lentynose puikuojasi CELINE, Lindberg, Jacques Marie Mage, Andy Wolf, Saint Laurent, Gucci, Fendi, Dita, Dior, Retrosuperfuture, Tom Ford, L.G.R. bei kiti visame pasaulyje žinomi ar mažiau garsūs prekiniai ženklai. 

Dėmesį skiriame ne tik vardui, bet ir kokybei, tad saulės akinius galėsite rinktis ir iš skandinaviškų bei japoniškų rankų darbo gaminių, kurie visame pasaulyje puikiai žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. O išsirinkę parsisiųskite pasimatuoti. Klausiate kas bus, jei netiks? Ogi nieko! Netikusius akinius nuo saulės be jokio vargo galėsite grąžinti mums atgal. Patogu ir paprasta, tiesa? 

Saulės akiniai pagal jūsų veido formą

Nors pirmiausia akinių nuo saulės ieškančių klientų dėmesį patraukia madingi stiliai, reikėtų nepamiršti pasitikrinti ar tam tikra jų forma geba atskleisti jūsų veido privalumus. „glasses on“ specialistai teigia, kad apskritam veidui labiausiai tinka stačiakampiai bei aviatoriaus stiliaus saulės akiniai, o ovalaus veido savininkams galima rinktis bet kokios formos akinius. Tačiau ir čia galioja viena sąlyga – akinių rėmeliai turi būti ne siauresni nei plačiausia veido dalis.

Kvadratiniam veidui tiks ovalūs saulės akiniai, kurių rėmeliai šiek tiek pailginti. Tokia akinių forma suteiks švelnumo aštriems stačiakampiams veido linkiams. Rombo formos veidui specialistai pataria rinktis lęšius, kurių aukštis didesnis nei plotis. 

Jei jūsų veidas trikampi, jums be abejonės tiks lašo formos arba griežtesnių linijų stačiakampiai saulės akiniai. „Jei trikampis apverstas, pirmenybę teikite kvadratiniams rėmeliams.“ – pataria glasses on optikos meistrai. Jei vis tik abejojate, kad internetu akinių nuo saulės išsirinkti nepavyks, atvykite tiesiai į glasses on  išskirtinę erdvę akims. Čia jus pasitiks patyrę konsultantai ir su džiaugsmu padės išsklaidyti bet kokias abejones.

Savo saulės akinius išsirinks tiek vyrai, tiek moterys 

Užsukę į glasses on erdvę akims, savo akinių nuo saulės istoriją susikurs kiekvienas, nes mūsų akinių lentynos nuolat papildomos nauja produkcija. Apsilankyti galite ir glasses on  internetinėje parduotuvėje, ir sostinėje įsikūrusiame optikos salone. 

Beje, atvykę į gyvą susitikimą Vilniuje, akis į akį pasimatysite ir su korekcinių bei saulės akinių kolekcijomis iš daniško prekės ženklo – lindberg

Tad jei norite turėti unikalią savo akinių nuo saulės istoriją, nedvejodami nė minutės rinkitės glasses on kokybę ir išskirtinį aptarnavimą.

 

Užs. nr. 1114.

Dalintis naujiena

Sponsored Video