Geriausi patiekalai indiškos virtuvės gurmanams Vilniuje (0)

Publikuota: 2021-09-23 Kategorija: Laisvalaikis
Geriausi patiekalai indiškos virtuvės gurmanams Vilniuje
Asociatyvi nuotr.

Domina gardūs ir egzotiški indiški patiekalai? Išbandyti juos tikrai verta, nes patirsite tai, ko dar nesate niekada patyrę. Indiška virtuvė yra išskirtinė visame pasaulyje, ji pasižymi tik jai vienai būdingais bruožais ir gali suteikti skonius, kurių nesuteiktų jokios kitos pasaulio kultūros virtuvė. Skaitykite ir susipažinkite su indiška virtuve iš arčiau. Indiškas restoranas pasirūpins pačiais įvairiausiais patiekalais pagal Jūsų poreikius. 

Indiško maisto skoniai 

Indų maistas yra labai specifinis. Jam būdingas aštrumas ir sodrūs skoniai. Taip yra dėl gausiai naudojamų prieskonių, kurie auga karštame Indijos pusiasalio klimate. Ko gero jokioje kitoje pasaulio virtuvėje prieskonių nenaudojama tiek daug. Indiškas maistas išsiskiria savo sodrumu ir skonių gausa. Turbūt net sunku įsivaizduoti, kiek daug nepaprastų patiekalų galima sukurti iš paprastų daržovių, apiberiant jas egzotiškais prieskoniais ir tinkamai paruošiant. 

Dažniausiai patiekalai būna aštrūs, tačiau klientas gali pasirinkti norimą aštrumo lygį. Indiškame restorane rasite ir neaštrių patiekalų. Kiekvienam iš jų būdingas visiškai unikalus skonis. Jūsų dėmesiui pristatomi įvairūs ryžių ir daržovių troškiniai, troškiniai su panyro sūriu, avinžirniais, sriubos. Skonių pasirinkimas labai platus ir atitiks pačius įvairiausius indiško maisto gurmanų poreikius. 

Daugelis indiškų patiekalų yra vegetariški, nes taip įprasta toje kultūroje. Lietuvoje veikiantys indų restoranai Jums pasiūlys ne tik vegetariškų patiekalų, bet ir patiekalų su mėsa tam, kad būtų sočiau. Bet kokiu atveju, pagrindinį maisto šaltinį Indijoje sudaro būtent daržovės ir grūdinės kultūros, todėl vegetarai visada ras sau labai didelį patiekalų pasirinkimą. 

Kodėl verta išbandyti indišką maistą? 

Niekada negali žinoti nepabandęs. Tas pats pasakytina ir apie indišką maistą, kuris labai specifinis, todėl vieniems patinka, o kitiems ne. Tik išbandžius ir paragavus galėsite žinoti, kaip patiks indiškas maistas ir Jums. Galbūt atėjo metas paragauti ko nors naujo, išbandyti patiekalų be mėsos, pajusti indiškų skonių sodrumą? Indų restorane Blue Lotus visuomet rasite daugybę puikių idėjų gardiems pietums ir dar daugiau!

 

Užs. nr. 1463.

Dalintis naujiena

Sponsored Video