FMK Lituanica kviečia vaikus į vasaros stovyklą „Futbolas už draugystę 2020 m.” (0)

Publikuota: 2020-07-01 Kategorija: Laisvalaikis
FMK Lituanica kviečia vaikus į vasaros stovyklą „Futbolas už draugystę 2020 m.”
Organizatorių nuotr. / FMK Lituanica kviečia vaikus į vasaros stovyklą „Futbolas už draugystę 2020 m.”

Futbolo mokykla-klubas Lituanica kviečia 6-14 metų berniukus ir mergaites turiningai praleisti laiką draugų ir bendraminčių kompanijoje, patirti  daug teigiamų emocijų. Stovyklos metu vaikai sportuos lauke ir tobulins ne tik futbolo, bet ir bendravimo įgūdžius. Stovyklos metu ugdysime šias vertybes: draugystė, lygybė, teisingumas, sveikata, ramybė, atsidavimas, pergalės siekis, tradicijos, garbė.

Stovykla bus vykdoma dvejomis pamainomis: 11-14 metų stovyklautojai pramogaus rugpjūčio 9-14 dienomis, o 6-10 metų stovyklautojai – rugpjūčio 15-19 dienomis. Vaikų vasaros sporto stovykla įsikurs Žiobiškio turistinėje bazėje, tačiau nemažai pramogų vyks išvykose: pramogos vandens batutų parke, lenktynės bagiais ir edukacinės programos Rokiškio krašto muziejuje ir Obelių istorijos muziejuje.

Nors stovyklą organizuoja futbolo mokykla klubas Lituanica, stovyklos metu kitos sporto šakos tikrai ne bus pamirštos. Stovyklautojai susipažins su mažuoju beisbolu-5, varžysis 3x3 krepšinio mini turnyre, žais badmintoną, tinklinį, regbį ir lėkščiasvydį.

Stovyklos metu vaikai bus maitinami remiantis maisto technologės ir mitybos specialistės R. Bogušienės sveikos mitybos principais: vienas iš jų matinimas ne rečiau kaip kas 3,5 val.: pusryčiai, pietūs, pavakariai (15:30 val.), vakarienė ir vėlyvas užkandis (20:15 val.).

Rokiškio rajono savivaldybė šioje savivaldybėje besimokantiems moksleiviams taiko kompensaciją stovyklos mokesčiui:
6 dienų sporto stovykla 11-14 metų amžiaus moksleiviams kainuos 129 eur,
5 dienų sporto stovykla 6-10 metų amžiaus moksleiviams kainuos 105 eur.

Išsami stovyklos „Futbolas už draugystę 2020 m.“ programa ir registracijos forma: t2m.io/9rXU1r81
Papildoma informacija teikiama telefonu 8-679-29025 arba el. paštu fmklituanica@gmail.com.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą