Dieninės vaikų vasaros stovyklos Rokiškio baseine įspūdžiai (foto) (1)

Publikuota: 2019-06-26 Kategorija: Laisvalaikis
Dieninės vaikų vasaros stovyklos Rokiškio baseine įspūdžiai (foto)
Rokiškio baseino nuotr. / Rokiškio baseine vyko pirmoji vaikų vasaros stovykla 2019

Birželio 17-21 dienomis Rokiškio baseine vyko pirmoji vaikų vasaros stovykla 2019. Į stovyklą atvyko ne tik Rokiškio rajono vaikai, bet ir iš kitų miestų, Vilniaus ir Kauno.

Birželio 17 dieną stovyklautojus aplankė Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba. Vaikai išklausė instruktažo kaip saugiai elgtis vandenyje. Po naudingų mokymų stovyklautojai turėjo pirmąją plaukimo pamokėlę, mokėsi kvėpavimo kontrolės vandenyje, sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu (ištraukti ant dugno gulintį daiktą), plūduriuoti. Po skanių pietų keliavome į Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinę tarnyba. Dienos pabaigoje stovyklautojai atsigaivindavo SPA zonose, sūkurinėse voniose, vėsinamuoju baseinu.

Birželio 18 dieną stovyklautojai pasinėrė į kūrybą, piešė ant akmenukų. Po kūrybinių dirbtuvių stovyklautojai turėjo antrąją plaukimo pamokėlę, kurios metu mokėsi  plūduriuoti, plaukti ant krūtinės, nugaros, keisti kūno padėtį, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje. Po pietų vykome į Ilzenbergo dvarą. Vaikai galėjo pamatyti natūralų žemdirbystės ūkį, atvykus į dvarą  išvydo saulės laikrodį, o į parko gilumą vinguriuojantis takelis kviečia keliauti po 15 hektarų užimantį parką. Matėme skulptūrų parką „Meilė – Harmonija – Dvariškumas“, kuris skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Ėjome per Meilės tiltą, kuris  parką sujungia su įsimylėjėlių pamėgta Meilės sala. Pilni įspūdžių stovyklautojai dienos pabaigoje mėgavosi SPA zonoje.

Birželio 19 dieną visi pasinėrėme į vandenyno gelmes ir stebėjo kiną. Po  atsipalaidavimo stovyklautojai turėjo plaukimo treniruotę, kurios metu išmoko atlikti šuoliukus nuo bortelio ant kojų. Po pietų ėjome į Rokiškio rajono policijos komisariatą. Stovyklautojai galėjo apžiūrėti darbo vietą, saugojimo sistemą, policijos pareigūnų aprangą ir turimus savigynos ginklus, surasti draugo pėdsakus ir pamatyti savo pirštų anspaudus. Po kupinos įspūdžių dienos, stovyklautojai lepinos SPA zonoje. Aptarėme dienos įspūdžius, juos aprašėme, nupiešėme dienoraštyje.

Birželio 20 dieną stovyklautojai turėjo sporto dieną. Lankėmės stadione, mankštinomės, žaidėme lauke.  Po pramogų lauke vyko plaukimo pamokėlė, kurios metu tobulinome plaukimo įgūdžius. Po pietų ėjome į Liongino Šepkos parką, pailsėjome lauke ant hamakų, aptarėme dienos įspūdžius, pildėme dienoraštį.

Birželio 21 –oji diena paskutinė stovyklos diena. Ryte stovyklautojai virto tikrais dailininkais, iš lauke prisirinktų gėlyčių, lapelių kūrė meną su akriliniais dažais, o piešinį užbaigė kaip tikri menininkai, pasirašydami su plunksna ir rašalu. Po piešimo stovyklautojai turėjo paskutinę treniruotę, po treniruotės vaikai buvo įvertinti ką pasiekė ir ko išmoko. Po pietų pailsėjome, žaidėme socialinius įgūdžius lavinančius žaidimus, vyko aerobika vandenyje, estafetės, apdovanojimai.

Ačiū visiems, kurie pasitikėjo mumis. Nepamirštami nuotykiai, tikros emocijos, nuoširdus vaikučių juokas, visa tai yra didžiausias stovyklos vadovų įvertinimas.

 

Rokiškio Baseinas

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą