Bodžiai: kodėl verta turėti bent vieną? (0)

Publikuota: 2020-09-10 Kategorija: Laisvalaikis
Bodžiai: kodėl verta turėti bent vieną?
Asociatyvi nuotr.

Vis daugiau moterų savo garderobą papildo bodžiais. Šie apatiniai drabužiai puikiai tinka seksualiam vakarėlio ar nakties įvaizdžiui sukurti. Elegantiškais nėriniais puošti bodžiai leidžia pasijausti ypatingai ir patraukti aplinkinių dėmesį. Dėl kokių dar priežasčių moterims verta turėti šį drabužį? 

Privalumų išryškinimas 

Seksualus bodis padeda išryškinti figūrą: krūtinę, pilvuką, liemenį ir užpakaliuką. Dažniausiai juo pasipuošiama einant į vakarėlį ar ruošiantis aistringai nakčiai su partneriu. Pirmuoju atveju puikiai tinka subtilesnio stiliaus apatiniai drabužiai, kurie būna uždaresni. Tačiau jie taip pat gerai pabrėžia moteriškumą. Vakaro pradžioje bodį galima pridengti klasikiniu arba džinsiniu švarkeliu, perregimo audinio marškiniais, palaidine. Taip sukuriamas stilingas ir neiššaukiantis įvaizdis. Jei norisi, kad vėliau jis taptų ryškesniu ir seksualesniu, tereikia nusimesti viršutinį drabužį. 

Nakties įvaizdžiui sukurti galima pasitelkti ir kur kas atviresnius bodžius. Jų stilių ir spalvų įvairovė labai plati: su platesne ar siauresne gilesne iškirpte, nepermatomo arba nėriniuoto audinio, juodi ar raudoni. Todėl asmeniškai sau patraukliausią variantą galima atrasti tikrai nesunkiai. Domina bodžiai internetu? Išsirinkite juos greitai ir patogiai! 

Trūkumų paslėpimas 

Be to, kad padeda išryškinti moteriškos figūros privalumus, bodis leidžia paslėpti ir tam tikrus jos trūkumus. Šis vientisas apatinis drabužis pridengia ir šiek tiek paformuoja pilvuką, todėl jis atrodo plokštesnis, o liemuo siauresnis. Priklausomai nuo kuriamo įvaizdžio ir norimo išgauti efekto, bodis gali visiškai uždengti pilvuką arba tik dalinai. Ypač seksualiai atrodo perregimo audinio apatiniai su intymiausias vietas uždengiančiomis dalimis. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią? 

Platus seksualių bodžių asortimentas ne visuomet palengvina pasirinkimą. Todėl vertėtų sau iš anksto atsakyti į keletą klausimų: 

  • Kada planuojate dėvėti šiuos apatinius?
  • Po kokias drabužiais rengsitės bodį?
  • Kokius savo figūros privalumus labiausiai norite išryškinti (stangrią krūtinę, plokščią pilvuką, riestą užpakaliuką, glotnias, ilgas kojas)?
  • Kokias jos savybes norite paslėpti?
  • Kokį (subtilesnį ar seksualesnį) įvaizdį norite sukurti? 

Atsakymai į šiuos klausimus gali gerokai palengvinti jūsų apsisprendimą. 

Pavyzdžiui, jei bodį planuojate rengtis po prigludusiais drabužiais, patariama rinktis tokį, kuris neturėtų raukinių ar itin didelių nėrinių. Šios dekoratyvinės detalės gali persimatyti, todėl įvaizdis nebeatrodys stilingai. Šiuo atveju kur kas labiau tinka lygesnio peršviečiamo arba tampraus audinio seksualūs bodžiai. 

Apatiniai su puošniomis detalėmis labiausiai tinka po laisvais drabužiais arba tuomet, kai yra vilkimi tik nakties metu. Jie leidžia sukurti laisvą ir neįpareigojantį įvaizdį. Todėl jūs galite visiškai išlaisvinti savo fantazijas ir pasimėgauti maloniomis akimirkomis. 

Jei dar neturite seksualaus bodžio, galbūt pats metas jį įsigyti? Elegantiški ir gundantys apatiniai drabužiai puikiai tinka įvairiems įvaizdžiams sukurti: tiek subtilesniems, tiek drąsesniems. Patraukli spalva ir lengvai kūną dengiantys nėriniai, be abejonės, padės patraukti dėmesį. Atskleiskite kerintį savo moteriškumą su figūros privalumus išryškinančiais ir trūkumus paslepiančiais bodžiais!

Dalintis naujiena

Sponsored Video