Batai – tokie skirtingi. O kokie labiausiai dera prie Jūsų stiliaus? (0)

Publikuota: 2019-05-02 Kategorija: Laisvalaikis
Batai – tokie skirtingi. O kokie labiausiai dera prie Jūsų stiliaus?

Daugelis stilistų avalynei suteikia vis daugiau dėmesio ir teigia, kad tinkama avalynė gali suformuoti Jūsų stilių ir tuo pačiu padėti puikiai atrodyti. Kadangi batai moterims yra labai įvairūs, o perkant internetu pavyks be jokio vargo prižiūrėti galimybes ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka – vertinkite savo poreikius, stiliaus niuansus ir džiaukitės puikiomis galimybėmis atrodyti nuostabiai.

O toliau aptarsime kelis niuansus, kuriuos reikia įvertinti derinant avalynę prie Jūsų susikurto stiliaus. Visi patarimai labai paprasti ir padedantys pasiekti ilgalaikę naudą. Pasinaudokite jais, jeigu norite, kad bendra stiliaus visuma padėtų džiaugtis puikia išvaizda ir skoningu stiliumi.

  • Jeigu Jūsų kasdieninis stilius yra gana laisvas – tokiu atveju nereikia bijoti dėvėti sportinę avalynę. Ne tiksliai kedus, kurie yra sukurti sportui, tačiau tokią avalynę, kuri būdama gana sportiška tuo pačiu atrodo labai elegantiškai ir galbūt kiek primena klasikinį stilių.
  • Jeigu esate klasikos mėgėja – tai nereiškia, kad kiekvieną dieną gatve turite žygiuoti aukštakulniais, kurie galbūt nėra pats patogiausias pasirinkimas. O kadangi šiais laikais moterys yra labai aktyvios ir per dieną nueina ne vieną kilometrą – siūlome daugiau dėmesio skirti patogumui, o ne stiliui. Jeigu, visgi, ūgio jums norisi – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra platforminiai batai su kuriais judėjimas bus kur kas patogesnis ir kasdieniniai atstumai bus įveikiami paprasčiau.
  • Puikus pasirinkimas rudens metu yra aulinukai, kuriuos dažniausiai renkasi bohemiško stiliaus moterys. Daugelis stilistų teigia, kad ruduo yra pats geriausias metas atskleisti savo stilių, kadangi drabužiai sluoksniuojami, o batai gali būti svarbiausias Jūsų bendros aprangos akcentas.
  • Laisvos sielos ir moterys, kurios vasaros metu dažniausiai dėvi basutes – turėtų rinktis paprasčiausius laivelius, kurie ne tik gražūs, tačiau ir labai patogūs. Tokie batai moterims suteikia galimybę odai kvėpuoti, puikiai jaustis ir kiekvieną dieną nueiti net ir labai ilgus atstumus.
  • Jeigu dažniausiai nešiojate džinsus ir megztuką – tokiu atveju reikalinga labai ryški ir akis traukianti avalynė, kuri taps Jūsų derinio svarbiausiu akcentu. Tokiu atveju batukai gali būti labai ryškūs, puošnūs ir blizgūs. Nereikia bijoti tokių dėvėti. Ypač tokiu atveju, jeigu jūsų visa apranga yra gana blanki ir paprasta. Tokiu atveju batai moterims gali būti svarbiausias viso stiliaus akcentas, kuris padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu suteikti sau daugiau pasitikėjimo savimi.

Platus pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienai damai atrodyti taip, kaip ji labiausiai nori. Svarbiausia,  kad platus avalynės pasirinkimas egzistuoja internete. Taigi palyginti galimybes ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka yra labai paprasta ir tai nereikalaus iš Jūsų daug laiko, pinigų arba pastangų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą