Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas (video) (0)

Publikuota: 2020-09-11 Kategorija: Laisvalaikis
Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas

Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas 2020 09 08 Rokiškio rajono savivaldybėje.

Rugsėjo 8-ąją startavo naujasis, jau keturioliktasis „Auksinio proto“ sezonas, truksiantis iki gruodžio mėnesio. O jei karantinas ar kitos stichinės nelaimės nesutrukdys, tai dar prieš Naujuosius intelektualių pramogų mėgėjai galės džiaugtis ir penkioliktuoju sezonu.
 
Panašu, kad „Auksinio proto“ žaidimas, anksčiau keliavęs po Rokiškį, dabar jau turi garantuotus namus – rajono savivaldybės I aukšto salę. Kurioje antradieniais 19 val. ir rinksis iššūkių protui trokštantys rokiškėnai.
 
Kol kas karantinas praretino komandų gretas. Į pirmąjį žaidimą jų susirinko keturios. Tiesa, „Rodamkių ir tūzų“ komandos garbę gynė vienintelis tūzas. Bet jis vienas atlaikė kitų komandų spaudimą ir uždirbęs 28 taškus užėmė trečiąją vietą.
 
Ilgą laiką žaidime pirmavo „Jau sugalvojom“ ekipa. Tačiau žaidimui besibaigiant, pačiame paskutiniame ture, lyderio poziciją užleido „Perspektyvių“ trijulei. Ši komanda surinko 46 taškus ir laimėjo pirmąją sezono pergalę. „Jau sugalvojom“ surinko 42 taškus ir užėmė antrąją vietą.
Ir dėl trečiosios vietos vyko labai atkakli kova. Kaip jau minėta, ją iškovojo „Rodamkės ir tūzas“ komandos tūzas. Nuo jo dviem taškais atsiliko komanda „Rūsys“. Pastarajai ekipai labai nesisekė žaidimo vidurys. O štai finišavo ji puikiai: paskutiniame ture surinko net 12 taškų. 
Taigi, pirmasis žaidimas parodė, kad visos komandos nusiteikusios kovingai ir laukia įtemptas bei įdomus sezonas.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video