„Auksinio proto“ geriausiųjų penkiasdešimtuke – visos trys rajono komandos (2)

Publikuota: 2020-11-12 Kategorija: Laisvalaikis
„Auksinio proto“ geriausiųjų penkiasdešimtuke – visos trys rajono komandos
Auksinis protas

„Auksinio proto“ žaidimai nuotoliniu būdu gana sėkmingi visoms trims kovą 14-ajame sezone tęsiančioms rajono komandoms. Nors pastarasis žaidimas Kamajų „Keturakiams“ buvo nesėkmingas, tačiau bendroje įskaitoje (atmetus du prasčiausius sezono rezultatus), jie kol kas yra lyderiai tarp rajono komandų. Antri yra DVI žaidėjai, o jiems ant kulnų lipa „Perspektyvūs“. Džiugu tai, kad visos trys komandos įsitvirtino geriausiųjų šalies ekipų penkiasdešimtuke ir neatsisako ambicijų kopti dar aukščiau.

Kai kas susiprato patys
Prieš savaitę „Auksinio proto“ žaidimo rengėjai nesąžiningai žaidžiančioms komandoms „pakišo kiaulę“: pasidavusios pagundai „pagūglinti“ komandos buvo demaskuotos vieno netikro klausimo dėka. Tokių tarp maždaug 180 ekipų atsirado 31, arba, kas šešta. Nors jokių priemonių prieš jas nebuvo imtasi, prieš šio antradienio žaidimą vedėjas pranešė, kad kai kurios pačios pasitraukė iš žaidimo. Tačiau prisijungė naujų ekipų ir nuotoliniu būdu kovėsi 185 ekipos.

Nerezultatyvus žaidimas
Antraidieninis žaidimas buvo nerezultatyvus: nė viena ekipa ir Lietuvoje, ir užsienyje nesurinko maksimumo –112 taškų. Dvi geriausios į savo sąskaitą įsirašė po 97 taškus.
Kaip visuomet, taškas į tašką žaidė abi Rokiškio diviziono komandos: „Perspektyvūs“ ir DVI. Pirmajame ture abi surinko po 14 taškų, antrajame „Perspektyvūs“ gavo tiek pat, o DVI – tašku mažiau. Užtat trečiajame, skirtame atpainioti sąsają apie lietų, geriau sekėsi DVI, jie atsakė 9 iš 10 klausimų ir surinko 18 taškų. „Perspektyvūs“ tenkinosi 12-ka. Ketvirtąjį turą abi komandos sužaidė vienodai, surinko po 14 taškų. O štai penktajame geriau sekėsi „Perspektyviems“: jie gavo 15, o DVI – 8 taškus. Surinkę 69 taškus „Perspektyvūs“ žaidimo įskaitoje buvo 40-ti, DVI, surinkę 67 taškus – 44-ti. Sunkiai sekėsi kamajiškiams „Keturakiams“: jie tesurinko 60 taškų ir žaidimo įskaitoje buvo 81-i.

Visos trys – į penkiasdešimtuką
Tačiau bendrojoje sezono įskaitoje taškai skaičiuojami kiek kitaip: sumuojami visų žaidimų rezultatai, atmetus du prasčiausius ekipos pasirodymus.
O štai čia tarp rajono komandų vis dar lyderiai kamajiškiai. Jie turi 602 taškus ir yra 34-ti. Beje, jų paskutinysis pasirodymas ir yra tarp tų prasčiausių dviejų.
DVI skaičiuojami visų žaidimų rezultatai, nes jie į žaidimą įsijungė vėliau. Taigi, surinkę 584 taškus jie yra 45-ti, o tašku mažiau turintys „Perspektyvūs“ –46-ti.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video