Artėjant pavasariui: kokią kepsninę rinktis? (0)

Publikuota: 2020-02-10 Kategorija: Laisvalaikis
Artėjant pavasariui: kokią kepsninę rinktis?
Asociatyvi nuotr.

Kalendorinė žiema jau pamažu slenka į pabaigą ir artėja visų ilgai lauktas pavasaris, kuris kartu su savimi atneš ir visų taip pasiilgtą saulę bei šiltas dienas. 

Šilti orai iškart asocijuojasi su laisvalaikiu lauke, pasibuvimais gamtoje, bei žinome gryname ore keptu maistu. Gyvename jau  21 amžiuje, tad kepti pietus ant laužo jau šiek tiek senamadiška, kuomet yra tokia didžiulė pasiūla įvairiausių kepsninių. Vienintelis sunkumas, kaip pasirinkti būtent jums tinkančią kepsninę, kuri pilnai atitiktų jūsų poreikius. 

Pirmiausia pasvarstykite, kokios kepsninės jums reikia, kaip dažnai ją naudosite, vieną kartą per sezoną, o gal kelis kartus per savaitę, ji turės nuolatinę vietą ar naudosite tik išvykoms gamtoje. Apmastykite šiuos klausimus, tai padės atsakyti į pagrindinį klausimą, ar verta investuoti į brangią kepsninę, o galbūt jums užteks šašlykinės už keliasdešimt eurų.

Dalinamės keliomis pačiomis populiariausiomis kepsninių rūšimis ir jų privalumais, kurie galbūt padės jums priimti teisingą pasirinkimą. 

Vienkartinė kepsninė - grilio entuziastams toks variantas tikrai netiks, tačiau jei jūs iš tų žmonių, kuriems kepsninė reikalinga tik pora kart per metus, toks variantas jums turėtų tikti. Ypač jei ir pats kepimo procesas nekelia malonumo, o tikslas tėra kuo greičiau iškepti maistą. Vienkartinė kepsninė jau iškart paruošta su degiomis anglimis, ji ne tik nereikalaus investicijų, bet ir atliks savo funkciją, neužgriozdins namų.


Tradicinė šašlykinė - visiems tikrai žinomas ir labai populiarus pasirinkimas iš kepsninių. Šašlykinės labai patogios tuo, jog neužima daug vietos, jas patogu transportuoti, nes atraminės kojelės nusiima, o kepsninė lengvai telpa į automobilį. Kitas pliusas, jog šašlykinės būna įvairių dydžių, tad nesunkiai išsirinksite atitinkančią jūsų poreikius, nedidelę porai žmonių, o gal didesnę visai draugų kompanijai.  Patogu ir tai, kad kūrenti šašlykinę galima tiek anglimis, tiek malkomis, tai jau jūsų pasirinkimas.

Profesionali kepsninė - čia pigiai neapsieisite, tačiau jei esate grilio mėgėjai investuoti tikrai verta. Šiuo metu yra gausu įvairiausių kokybiškų kepsninių, kurios turi daugiau galimybių nei tiesiog kepti. Pavyzdžiui su kepsnines.lt siūlomomis Big Green Egg kepsninėse galite grilinti, rūkyti, skrudinti ar kepti kaip orkaitėje. Galimybės neribotos, kepti galite praktiškai viską, o greitas kepsninės įsidegimas, bei lengvas temperatūros reguliavimas padės mėgautis kepimo procesu. Profesionaliose, aukštos kokybės kepsninėse maistas įgauna nepalyginimai geresnį skonį nei vienkartinėje kepsninėje, atsiskleidžia tikras mėsos skonis, o kas svarbiausia, maistas lieka sultingas. Yra netgi galimybė pasirinkti skirtingos medienos malkas, kurių dėka mėsa įgaus nepaprastą dūmo skonį. Jei jums svarbu skonis ir maisto kokybė tikrai vertėtų apsvarstyti variantą įsigyti kokybišką kepsninę. 

 

Užs. 0941.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą