2021-ųjų metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (0)

Publikuota: 2020-12-31 Kategorija: Laisvalaikis
2021-ųjų metų horoskopas visiems Zodiako ženklams
Delfi nuotr. / 2021 metai

Avinas (03.21-04.20). Gimusiems po Avino ženklu – viena ryškiausių savybių yra maksimalizmas. Šie metai bus maksimalizmų maksimalizmas. Jei net pilkoje kasdienybėje po šiuo ženklu gimę žmonės elgiasi pagal principą viskas arba nieko, tai šiemet ši jų savybė tik keros ir plėsis. Gimusiems po Avino ženklu atrodys, kad pasaulyje išnyko visos spalvos ir pustoniai, liko tik juoda arba balta. Ir jokių kompromisų.
Tačiau jei imsitės kokių nors darbų, tai nuversite kalnus, sukasite juos vėl, ir dar kartą nuversite, kad jau būtumėte garantuoti rezultatais. Vienintele kliūtimi žmogaus, gimusio po Avino ženklu, kelyje bus nebent jis pats. Mat išsijudinti kokiems nors svarbiems žygiams kurį laiką užtruks. Vienintelis ribojantis veiksnys bus prigimtinis tingėjimas bei noras atidėlioti darbus dar truputėliui, kuris gali užsitęsti ir mėnesį kitą. Mat, ir ne be pagrindo, atrodys, kad išeikvoti visas jėgas neverta. Tačiau išsijudinę pasieksite visus tikslus. Pirmieji sėkmės ženklai pasirodys jau įpusėjus sausiui, o ties kovu naudą ims nešti ir ilgalaikiai projektai. Be to, spalį likimas lems labai svarbų pasirinkimą.


JAUTIS (04.21-05.21). Šie metai – atsargų kaupimo laikas. Vidinis balsas tik apie tai ir šnibždės. Kaupsite lėšas, daiktus, pažintis, žinias, patirtį. Šių metų principas gimusiems po Jaučio ženklu: daugiau taupyti, mažiau eikvoti. Įdomu tai, kad objektyvių priežasčių tokiam elgesiui nebus: vargu ar šiais metais bent vienas mėnuo gimusiems po Jaučio ženklu bus nesėkmingas.
Tačiau taupymas turi ir antrąją pusę – išlaidumą. Jei kuriam laikui trūks kantrybės taupyti ir pasiduosite impulsui nesaikingai išlaidauti, gero nelaukite. Mat tokiu atveju per kelias dienas ištuštinsite taip rūpestingai kelis mėnesius kauptus resursus.
Tokie nuotaikų kalneliai rodys, kad didžiausias trūkumas šiais metais bus... saiko jausmas. Ir balansą tarp išlaidumo ir taupumo išlaikyti bus labai sunku. Kita vertus, kartais ir išlaidumas turi naudos: duoda laisvės pojūtį, nepamirštamus įspūdžius. Svarbu tik sukaupti kažkokias neliečiamas atsargas, kurios teiktų saugumo jausmą.
Kiekvieną mėnesį jums bus palanku kurti verslą, skirti laiko studijoms, saviugdai. O rugpjūtį žvaigždės žada kažkokią labai svarbią pažintį, kuri aukštyn kojom apvers įprastą rutiną.


DVYNIAI (05.22-06.21). Šie metai bus tikras dvasios pakilimas ir energijos pliūpsnis. O va kiek tai bus reikalinga, laiku ir vietoje, čia jau kitas klausimas... Jei imsitės kokių nors naujų reikalų, kaip įprasta, su dideliu įkvėpimu ir pasitikėjimu savimi (o jūs šiemet tokių reikalų imsitės dažnai), tai dar ne mokslo įrodytas faktas, kad juos sėkmingai baigsite. Ir problema bus ne tingėjimas: jūs darbų imsitės noriai ir dažnai. Tačiau impulsyvumas, negebėjimas dėlioti prioritetus, karštakošiškumas gerokai kenks. Jei iki šiol jūs tvirtoves imdavote prigimtiniu žavesiu, tai šiemet tokie triukai nebeveiks aplinkinių. Jūsų turtas – ne tuščias įvaizdis, o žinios ir gebėjimai. Pats metas jomis rūpintis.
Jei sieksite svarbių tikslų, tramdykite savo hiperaktyvumą. Iš daugybės idėjų rinkitės tik pačias perspektyviausias, vienu metu vykdykite vieną ar du projektus. Jei jau ko imsitės, tai saikas bus didžiausias jūsų sąjungininkas. Kaip ir kantrybė. Geriau darbus atlikti lėčiau, bet kruopščiau ir tiksliau. O jei to nesugebate – geriau tiesiog ilsėkitės. Taip pasieksite daugiau naudos.
Palankiausias laikas pradėti naujus darbus – balandis, o finansinė sėkmė lydės kovą. Jei nepamesite galvos, tai bus geri, produktyvūs metai.


VĖŽYS. (06.22-07.22). Geriausiai seksis tie reikalai, kuriuos pradėjote dar pernai. Nutiestas bėgiais riedėsite nesunkiai ir greitai. Ir taip bus faktiškai visose gyvenimo sferose: nuo karjeros, verslo iki santykių su mylimu žmogumi. O štai pradėti naujus darbus, realizuoti naujus projektus bei idėjas žvaigždės kategoriškai nepatartų. Dabar – tik laiko patikrinti tikslai ir laiko patikrinti metodai jų siekti, tik įprastinė aplinka, rutina be didesnių naujovių. Bet kokie nauji planai, jei ir nesugrius iš karto, tai bus sunkiai įgyvendinami dėl daugybės kliūčių, nepalankių aplinkybių. Ir viso to priežastis bus viena – likimas siųs nedėmesingumo prakeiksmą. Jei senuose, patikrintuose reikaluose nuo nemalonių jo pasėkmių gelbės rutina, patirtis ir žinios, tai nauji planai šių privalumų neturės. Pažįstamoje aplinkoje po Vėžio ženklu gimę žmonės jausis it žuvys vandenyje. Ar netgi auksinės žuvelės. Pavasaris ir vasara bus palankūs kūrybinei veiklai. O štai vasaros viduryje gali kilti nesklandumų profesinėje veikloje. Bet šios problemos paskatins jus tobulėti.


LIŪTAS (07.23-08.21). Taip jau nutiko, kad Jautis ir Liūtas nedraugauja, šie didingi gyvūnai paprastai vengia vienas kito. Taigi, Jautis gimusiems po Liūto ženklu netrukdys siekti jų tiksų, bet ir uodegos nepajudins, kad jiems padėtų. Žvėrių karaliaus ženklo lydimiems derėtų daugiau dėmesio ir lėšų skirti įvaizdžiui. Nebūtina taškytis pinigais, bet ir nekreipti dėmesio į save nevertėtų. Tikėkite savimi, dovanokite aplinkiniams gerą nuotaiką, malonų bendravimą. Mat, kadangi Jautis tikrai nepadės, teks ieškoti kitų talkininkų. O juos telkiant aplinkinių gera nuomonė ir simpatijos pasitarnaus ketinant išspręsti nemažai problemų. Būkite kompanijų siela. Nebūtinai mokėkite už svetimas pramogas, tačiau, kai tik bus galima, pasistenkite organizuoti smagius žygius, išvykas, džiaukitės aplinkinių sėkme. Seksis tvarkyti tuos reikalus, kuriems reikia kolektyvo pagalbos. O tie reikalai, kurių gimę po Liūto ženklu imsis vieni, greičiausiai baigsis nesėkme. Palankiausia naujus darbus pradėti sausį, kad jau kovą galėtumėte mėgautis jų vaisiais.


MERGELĖ (08.22-09.23). Gimę po šiuo ženklu žmonės paprastai yra geri darbininkai ir svetimų sumanymų uolūs vykdytojai. O šiemet teks ugdytis naują būdo savybę – būti generolu. Ir noras vadovauti, nurodinėti aplinkiniams kils stebėtinai reguliariai. Ką ten kils, jis lydės visus metus. Ir ne veltui, mat gimę po Mergelės ženklu didžiausios sėkmės gali tikėtis ten, kur reikalingi organizatoriaus talentai. Tik va vadovauti reikės išmokti subtiliai, o ne šaukiant visam miestui. Geriausiai veiks moralinės paskatinimo priemonės, pavyzdžiui, pagyrimai, darbo įvertinimai. O ten, kur vadovauti nebus kuo, greitai įsivyraus rutina ir planus paliksite likimo valiai. Ir metų pabaigai sukaupsite ešeloną ir dar mažą karutį nebaigtų darbų. Jei jau taip nutiks, prašykite aplinkinių pagalbos. Metai dovanos daug idėjų, naujų darbų ir planų. Puikus laikas finansiniu atžvilgiu. Ruduo palankus mokytis, kelti profesinę kvalifikaciją.


SVARSTYKLĖS (09.24-10.23). Atėjo metas daugiau dėmesio skirti poilsiui bei sau. Mat likimas lems, kad darbų sėkmė visiškai nepriklausys nuo įdėtų pastangų, sugaišto laiko. Netgi atvirkščiai, kuo daugiau pastangų skirsite vienam ar kitam reikalui, tuo didesnį chaosą apie save sukelsite. Vienintelė išeitis – palikti komplikuotus reikalus savieigai, kol rasite pusiausvyrą, kuri ir padiktuos tolesnius sprendimus. Ir tokiais atvejais sėkmė ne kartą lydės. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad galite nebesistengti ir aplinkiniams diriguoti koja nuo sofos. Tiesiog dirbant reikia tausoti jėgas. Mat reikalai gerai klostysis arba apskritai be pastangų, o jei jų reikės, vadinasi, tikslo pasiekti, ko gero, nepavyks. Taigi, kilus pirmiems reikšmingiems sunkumams, geriau probleminius reikalus palikti kurį laiką ramybėje. Vasarį laukia permainos profesinėje srityje, tikėtina, paaukštinimas. Vertinkite ir saugokite savo reputaciją.


SKORPIONAS (10.24-11.22). Trauks nuotykiai ir žygdarbiai, ir asmeninėje, ir profesinėje srityje. Ir jiems siekti likimas nešykštės energijos bei sveikatos. Nešvaistykite jėgų veltui: nukreiptos ne į smulkmenas, o naudinga linkme, jos duos labai gerai matomų vaisių. Jūsų talentai, lyderio savybės bus matomos ir įvertintos aplinkinių, taip pat atneš apčiuopiamos naudos. Nors drąsus ir tvirtas būdas neleidžia vengti ginčų ir konfliktų, šiemet jie bus ypatingai skaudūs. Tad geriau jų išvengti, nei srėbti pasekmes. Ir mintis, kad ginčuose gimsta tiesa, jūsų atveju klaidinga: ginčuose negims niekas daugiau, nei peštynės ir nuostoliai. Ir net jei įrodysite savo tiesą, jūsų reputacijai bus padaryta neatitaisoma žala. Geriau laikykitės savo tiesos ir nuomonės tyliai, ir užsiimkite savo reikalais. Kurie bus labai sėkmingi.


ŠAULYS (11.23-12.22). Metas peržiūrėti taikinius, kitaip sakant, savo tikslus ir vertybes. Likimas žada ramius, gerus metus, nors jums kartais ir atrodys kitaip. Atrodys, kad reikalai klostosi labai lėtai, jus supa tikri lėtapėdžiai. Bėda ta, kad savo idėjomis aplinkinių neužkrėsite. Ir ačiū Dievui, nes po to reikės rūpintis, kad entuziazmo apimti jie neišgriautų visko aplink kelių kilometrų spinduliu. Taigi, geriausia, ką galite padaryti, tai užsiimti savo planais ir siekiais. Ramiai, be ypatingų pastangų pasieksite labai daug įvairiose gyvenimo sferose: ir darbe, ir namuose. Nenusiminkite dėl smulkmenų, nelaukite aplinkinių pagalbos. Viskas jūsų rankose. Tuo ir naudokitės. Metų rūpesčiu ir džiaugsmu bus santykiai su mylimu žmogumi. Negailėkite tam laiko. O spalis bus pelningiausias metų mėnuo.


OŽIARAGIS (12.23-01.20). Tai profesinės ir asmeninės kovos už sėkmę metai. Ir ta kova bus ne su žmonėmis, ne su aplinkybėmis, o su savo būdo savybėmis. Turėsite ugdyti lankstumą, kad neįviliotumėte save į aklavietes. Mat vienintelis žmogus, kuriuo galėsite pasikliauti – jūs pats. Deja, šie metai bus ne patys geriausi. Ir ne dėl epidemijos. Jūsų dvasinę pusiausvyrą labai dažnai žeis nesusipratimai, erzelys, vargins rutina. O tai metodiškam, punktualiam ir organizuotam ožiaragiui yra tas pats, kaip buliui raudona skepeta. Erzins aplinkinių elgesys, mat jie įsigudrins kelti betvarkę visur, kur tik įmanoma, viską darys lyg tyčia ne vietoje ir nelaiku. Deja, perkurti pasaulio, kad ir kaip to norėtumėte, nepavyks. Vienintelis dalykas, ką galėsite sukurti dirbdami komandoje – tai didelis skandalas. Kad veltui neeikvotumėte jėgų, geriau imtis tų reikalų, kuriuos galite atlikti be aplinkinių pagalbos. Pasiteisins darbas nuotoliniu būdu, investuokite į savo žinių, talentų plėtrą. Jūsų gyvenime retkarčiais atsiras didelės pinigų sumos. Netaupykite jų, geriau investuokite.


VANDENIS (01.21-02.19). Laukia didelės permainos asmeniniame gyvenime. Tačiau skubėti neverta: permainoms reikia ruoštis, planuoti. Geriausias laikas joms – pavasario pradžia.Galvoje bus ankšta nuo viena už kitą geresnių idėjų. Daugelis jų bus ne tik originalios, bet ir prasmingos, gilios. Taigi, jei jos ir nepakeis pasaulio apskritai, jos gali pakeisti bent jau jūsų gyvenimą. Visgi būkite apdairūs: ne visada gerai apversti savo gyvenimą. Mat jei fantazijos, kūrybiškumo nestigs visus metus, tai apie praktiškumą, deja, to negalima pasakyti. Vis kils noras paskraidyti padebesiais, dėl ko žemiškieji reikalai klostysis ne per geriausiai. Jei norite pasiekti gerų rezultatų, tai pirmausia teks iš minčių ir idėjų aukštybės nusileisti į nuodėmingąją žemę. Tokiu atveju kūrybinė energija materializuosis į apčiuopiamus rezultatus. Jūsų išradingumui, kūrybiškumui ribų nėra. Tuo ir naudokitės.


ŽUVYS (02.20-03.20). Praėję metai davė daug patirčių ir pamokų, kartais ir skausmingų. Dabar laikas pasinaudoti šiomis patirtimis. Vasarį turėsite nemažai palankių progų finansinėje srityje. Vasara dovanos daug progų geram poilsiui. Metai bus tylūs ir ramūs. Tai leis giliau, aiškiau suvokti tam tikrus gyvenimo procesus ir reiškinius. Laikas slinks lėtai, o darbai plauks įprastine tėkme. Nes kaip galima išmušti iš vėžių tai, kas apskritai nejuda. Gimusiųjų po Žuvų ženklu pasyvumas, kad ir kaip būtų keista, bus labai produktyvus ir naudingas. Neskubėdami, rinkdamiesi tik tuos darbus, kurie įveikiami be didelių pastangų, pasieksite labai gerų rezultatų. Sėkmės receptas: ramybė, neskubėjimas. O štai jei aplinkiniai ar likimas pabandys jus išjudinti, geruoju tai, žinoma, nesibaigs. Kuo aktyvesni būsite, tuo daugiau nesėkmių, netvarkos, nuoskaudų patirsite. Aktyvumas provokuos problemas net paprasčiausiuose reikaluose, ir problemos kaupsis. Daugiau ilsėkitės, džiuginkite save smagiomis smulkmenomis, nesivykite tų, kurie nuo jūsų bėga: nei reiškinių, nei žmonių. Vis tiek jų nepavysite.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video