Vasaronės su Bobų radiju ir kapela Liepupis bei Vėtrungės ir Saulalas kolektyvais (video) (2)

Publikuota: 2020-08-20 Kategorija: Kultūra
Vasaronės su Bobų radiju ir kapela Liepupis bei Vėtrungės ir Saulalas kolektyvais (video)
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Nuotaikingasis „Bobų radijas“.

Tradicinės „Vasaronės“ grįžo į Liongino Šepkos parką. Kodėl? Juk keletą kartų jos buvo rengtos kamerinėje Rokiškio kultūros centro kiemelio erdvėje? Atsakymas paaiškėjo bemat: gausiems kolektyvams, tokiems kaip „Vėtrungės“ ir „Saulalas“ kolektyvai, reikia erdvės. Kaip ir žiūrovams: griežtėja karantino reikalavimai.

Besibaigianti vasara lepina „Vasaronių“ klausytojus. Šį ketvirtadienį maždaug pusantros valandos renginyje buvo net keturi kolektyvai: rokiškėnų choras „Vėtrungė“, folkloro kolektyvas „Saulala“, bei du svečiai: kapela „Liepupis“ bei „Bobų radijas“.

Žiūrovai rinkosi, kaip visuomet, gausiai. Pirmieji jų pozicijas arčiausiai scenos užėmė dar likus beveik valandai iki renginio. Kai oras malonus, saulė nekepina, patogu pasėdėti ant savo atsineštų ar Kultūros centro darbuotojų pastatytų kėdučių. Pasikalbėti su bičiuliais. „Vasaronės“ Rokiškyje tampa tam tikra kultūros dalimi. Proga vyresniems žmonėms išeiti pasižmonėti, pabendrauti, po koncerto nueiti su bičiuliais arbatos į artimiausią kavinę. Juolab, kad „Vasaronės“ pamažu artėja dėsningos pabaigos link, kartu su besibaigiančia vasara. 

„Vėtrungės“ choristai, kaip visuomet, džiugino nuolatos atnaujinamu repertuaru. „Saulala“ pasirinko smagų retro stilių: miestelių romansus ir šokius. 

„Liepupės“ kapela nuo suoliukų pakėlė šokėjų būrį. „Vasaronės“ puiki galimybė vyresniems žmonėms ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir pasišokti.

„Bobų radijas“ svarstė aktualiausias pinigų leidimo aktualijas: nuo telefonų sukčių iki „Dormeo“ vadybininko, kuris paskambina dažniau, nei vaikai ir anūkai kartu sudėjus.

Šis renginys savotiškai vienija kartas: pasiimti senelių, nešinų kėdutėmis, po koncerto aikštelėje prie Liongino Šepkos turgelio suvažiavo nemažai jaunimo.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video