Tradicinė XXII Rokiškio rajono dailininkų klubo RODA kūrybos darbų paroda Rokiškio krašto muziejuje (0)

Publikuota: 2020-09-17 Kategorija: Kultūra
Tradicinė XXII Rokiškio rajono dailininkų klubo RODA kūrybos darbų paroda Rokiškio krašto muziejuje
Organizatorių nuotr. / Tradicinė XXII Rokiškio rajono dailininkų klubo RODA kūrybos darbų paroda Rokiškio krašto muziejuje

Tradicinė XXII Rokiškio rajono dailininkų klubo RODA kūrybos darbų paroda Rokiškio krašto muziejuje veiks rugsėjo 19 d. – spalio 19 d. 

Parodos dalyviai:
Arūnas Augutis (instaliacija), Aušra Viduolienė (tapyba), Asta Keraitienė (tapyba), Eglė Kurlavičienė (tapyba), Emilija Klemkaitė (tapyba), Ligitas Keraitis (tapyba), Sigita Klemkaitė (tapyba), Sigitas Daščioras (fotografija), Žilvinas Vaičiūnas (tapyba). Svečio teise dalyvauja Vaiva Baltakytė (tapyba).

 

Dalyvaujant renginyje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei) ir laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimuosius), o turint net menkiausius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginį nevykti.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video