Rokiškio kultūros centrui – ministerijos premija (0)

Publikuota: 2024-06-11 Kategorija: Kultūra
Rokiškio kultūros centrui – ministerijos premija
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio kultūros centras

Rokiškio, Klaipėdos ir Kirtimų kultūros centrai apdovanoti Kultūros ministerijos premijomis. Jos skirtos už pastarųjų penkerių metų aktyvią ir kryptingą veiklą, antradienį pranešė Kultūros ministerija.

Rokiškio kultūros centrui premija skirta už vietos kultūrinio identiteto, tautinės savimonės stiprinimą, istorinės atminties aktualizavimą.

Už mėgėjų meno ir dainų švenčių tradicijų puoselėjimą ir sklaidą, už etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo populiarinimą premija skirta Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centrui.

Kirtimų kultūros centras premijuotas už kūrybingą, novatorišką veiklą, skatinančią kultūrinės raiškos įvairovę, profesionaliojo meno kūrimą ir sklaidą.

Šiomis premijomis siekiama skatinti kūrybingą ir efektyvią kultūros centrų veiklą, įvertinant savivaldybių ir kitų kultūros centrų pasiekimus, jų sukuriamas ir teikiamas kultūros paslaugas visuomenei. 

Kasmet skiriamos trys premijos. Vienos premijos dydis yra 70 bazinių socialinių išmokų (BSI), dabar tai sudaro 3850 eurų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video