Naujas piešinys pristatytas visuomenei: ir jaukiu pokalbiu, ir elektronikos ritmais (foto +video) (4)

Publikuota: 2021-10-05 Kategorija: Kultūra
Naujas piešinys pristatytas visuomenei: ir jaukiu pokalbiu, ir elektronikos ritmais (foto +video)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Turizmo ir amatų informacijos centro direktorė Lina Valotkienė ir karpinio, pagal kurį sukurtas piešinys, autorė Gita Kolosovienė kalbėjo apie tradicijų reikšmę ir metamorfozes.

Jaukia švente ir elektronikos ritmais visuomenei buvo pristatytas piešinys-karpinys, kuris padabino Taikos g. 7-ąjį namą. Jo gyventojos, atėjusios į pristatymą, džiaugėsi, kad dabar svečiams galės pasakyti, kad jie ateitų į namą su piešiniu. O jaunųjų rokiškėnų, „Alchemikų“ išradingumas vėl maloniai nustebino, ir ne tik linksmybių ištroškusius žmones. Jaunimo išradingumo vakarėliui parengtu klubu paverčiant Liongino Šepkos gatvės turgelį, gali pavydėti daugelis.

Šventė prasidėjo temstant: tik taip piešinys-karpinys gali atskleisti visą savo grožį. Karpinio, pagal kurį kaunietis menininkas Tadas Šimkus (rajono žmonėms puikiai žinomas ir kaip piešinių Juodupėje autorius) sukūrė įspūdingą piešinį, autorė, visoje šalyje žinoma karpinių autorė, Obelių krašto garbės pilietė Gita Kolosovienė sakė, jog labai džiaugiasi, kaip jos darbas perteiktas ant namo sienos. Kruopščiai parinkti atspalviai kuria 3 D, erdvės ir gylio pojūtį. Piešinys puikiai dera prie tos pačios autorės kito darbo, kuris ant Taikos 5-ojo namo sienos buvo perteiktas pernai. Kūrybingai miestas puošiamas Turizmo ir tradicinių amatų informacijos centro dėka. Jo direktorė Lina Valotkienė dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie šios unikalios idėjos. Ir užsiminė, kad jei pernai dar teko gyventojus įkalbinėti, kad šie leistų papuošti namą, tai dabar jau ir kitų mikrorajono daugiabučių žmonės vis dažniau klausia, o ar negali piešinys papuošti ir jų namo?
Taikos 7-ojo namo gyventojos atviros: ir jų name ne visi tikėjo projekto sėkme: buvo dvejojančių, kam gi čia reikia? Tačiau dabar daugiabučio žmonės galės drąsiai svečius kviesti... į namą su piešiniu.


Jauki piešinio pristatymo ceremonija baigėsi šiltomis diskusijomis. O čia pat L. Šepkos parkelio paviljone jau griaudėjo projekto bičiulių „Alchemikų“ ritmai. Ir jie jaunimo nusėdėtą, nebe pirmos jaunystės turgelį sugebėjo paversti tikru klubu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video