„Marcelės legenda“ grįžta. Kaip padėka tiems, kurie stengėsi visuomenės labui (1)

Publikuota: 2020-09-24 Kategorija: Kultūra
„Marcelės legenda“ grįžta. Kaip padėka tiems, kurie stengėsi visuomenės labui
Lina Dūdaitė-Kralikienė / „Marcelės legenda“ nebebus ta pati: atnaujintas aktorių sąstatas žada intrigą.

Spektaklis "Marcelės legenda" Rokiškyje bus rodomas jau penktą kartą (vienas iš jų - gimnazijoje). Rugsėjo 27 d. - Lietuvos socialinių darbuotojų diena, todėl Rokiškio medikams ir socialiniams darbuotojams dovanojame virš 100 kvietimų į spektaklį, norėdami padėkoti už darbą sudėtingu laikotarpiu. Bet organizatoriai labai laukia ir kitų žiūrovų, kurie nepamatė spektaklio prieš metus.

Kaip sakė spektaklio režisierė Neringa Danienė, renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Rokiškio kultūros centru. 

Spektaklį verta iš naujo atrasti ir tiems, kurie jį jau matė. Mat atnaujintas aktorių sąstatas. „Dėl sveikatos būklės turėjome pakeisti vieną aktorių, tad pirmą kartą spektaklyje vaidins Rokiškio teatro aktorius, Pandėlio seniūno pavaduotojas Andrius Palivonas. Dabar vyksta intensyvios kasdieninės repeticijos“, – pasakojo N. Danienė.

Teatro aktoriams šis rugsėjis itin intensyvus.  „Šeštadienį vaidiname Rokiškyje, sekmadienį dalyvaujame teatrų festivalyje „Tiltai“ Paįstryje. Kitą penktadienį vaidiname Utenos kameriniame teatre, kur spektaklis bus skirtas Angelų sargų dienai, tad į jį pakviesti Utenos policijos darbuotojai. Ir pats svarbiausias šio rudens pasirodymas bus kitą šeštadienį Biržuose, kur būtent „Marcelė“ pradės respublikinės mėgėjų teatrų šventės-apžiūros regioninių turų maratoną, kuris vyks visą rudenį keliuose Lietuvos miestuose ir kurio metu komisija įprastai peržiūri virš 80 spektaklių ir išrenka laureatus. (Šiemet Rokiškį atstovauja trys spektakliai - miestų kategorijoje „Kultūros inovacijų“ „Marcelės legenda“ ir Rokiškio liaudies teatro „Dėdės ir dėdienės“, o miestelių ir kaimų kategorijoje Pandėlio UDC "Corona Comedija)“, – „Rokiškio Sirenai“ pasakojo N. Danienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą