Kultūros centro direktorės postą - į kultūros skyriaus vyriausiojo specialisto vietą (18)

Publikuota: 2018-11-15 Kategorija: Kultūra
Kultūros centro direktorės postą - į kultūros skyriaus vyriausiojo specialisto vietą
Rokiškio Sirena montažas /

Dar liepos mėnesį atleidus Rokiškio rajono savivaldybės kultūros skyriaus vedėją Petrą Blaževičių skyriaus vadovo kėdė ne tik liko tuščia. Toks postas išvis buvo panaikintas – o juk Rokiškis kitąmet taps Lietuvos kultūros sostine... 

Ketvirtadienį, spalio 15 dieną, imtasi spręsti kultūros skyriaus klausimą – paskelbtame konkurse į Rokiškio rajono savivaldybės kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis vyriausiojo specialisto postą konkurso būdu išrinkta Irena Matelienė, kuri iki šiol vadovavo Rokiškio kultūros centrui.

Konkurse į Rokiškio rajono savivaldybės vyriausiojo specialisto vietą dalyvavo viena kandidatė. Irenai Matelienei laimėjus konkursą kultūros centras ir vėl liks be vadovo.

Pagal tarybos sprendimą, nuo gruodžio pirmosios bus sujungti savivaldybės kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis bei švietimo skyriai. Sujungtas skyrius turės naują pavadinimą, jam vadovaus Aurimas Laužadis. Sujungtų skyrių kultūros, turizmo bei ryšių su užsienio šalimis reikalus kuruos ketvirtadienį konkurso būdu kultūros skyriaus vyriausia specialiste išrinkta I. Matelienė.

"Rokiškio Sirena" atsiprašo už ankščiau paskelbtą klaidingą informaciją. Rokiškio rajono savivaldybė skelbė konkursą NE kultūros skyriaus vadovo, o vyriausiojo specialisto pareigoms užimti.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą