Komisijos ir žiūrovų nuomonės išsiskyrė – nugalėtojų laurai teko žiūrovų prasčiausiai įvertintam spektakliui (0)

Publikuota: 2020-03-20 Kategorija: Kultūra
Komisijos ir žiūrovų nuomonės išsiskyrė – nugalėtojų laurai teko žiūrovų prasčiausiai įvertintam spektakliui
L. Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Spektaklio „Miego brolis“ akimirka.

Pagaliau tapo aiškūs nutraukto XXXVI teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ nugalėtojai: komsijos simpatijas pelnė Valstybinio jaunimo teatro spektaklis „Miego brolis“, kurį teigiamai įvertino 68,68 proc. žiūrovų. Teatrų festivalio nugalėtojai taip pat paskelbti netradiciniu būdu: vaizdo įraše.

„Miego brolis“ pelnė du apdovanojimus: už geriausią spektaklį ir už geriausią nepagrindinį vaidmenį, kuris teko kunigą suvaidinusiam Aleksui Kazanavičiui. Absoliutų 100 proc. teigiamų įvertinimų pelnęs Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ spektaklis „Tik suaugusiems“ apdovanotas žiūrovų prizu.

Įdomu, kad vienas prizas atiteko spektakliui, kurio rokiškėnai taip ir nepamatė. Viso tokių spektaklių buvo 6. Už geriausią spektaklio muziką festivalyje, kurio šiemetinis šūkis – skambantis, atiteko Klaipėdos jaunimo teatro kūriniui „Graži ir ta galinga“. Šis spektaklis turėjo būti rodomas festivalio uždarymo dieną.

 

Visi festivalio prizai:

  1. UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO SPEKTAKLĮ (3000 Eur) – VALSTYBINIAM JAUNIMO TEATRUI už spektaklį MIEGO BROLIS,  pagal R. Schneider romaną. Režisierius Adomas Juška.
  1. UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO SPEKTAKLĮ VAIKAMS (3000 Eur) – KEISTUOLIŲ TEATRUI už spektaklį HOP!, pagal D. Bisset pasakas. Režisierius Aidas Giniotis.
  1. UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO MOTERS VAIDMENĮ (800 Eur) – IEVAI KANIUŠAITEI už Saros ir Sašos vaidmenis MENO FORTO TEATRO spektaklyje 1+1꞊1, Čechov „Ivanovas“ motyvais (rež. Ieva Kaniušaitė).
  1. UŽ GERIAUSĄ FESTIVALIO VYRO VAIDMENĮ (800 Eur) – MATUI PRANSKEVIČIUI už Katurjano vaidmenį KEISTUOLIŲ TEATRO spektaklyje PAGALVINIS, pagal M. McDonagh pjesę (rež. Ieva Stundžytė).
  1. UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO NEPAGRINDINĮ VAIDMENĮ (800 Eur) – ALEKSUI KAZANAVIČIUI už kunigo vaidmenį VALSTYBINIO JAUNIMO TEATRO spektaklyje MIEGO BROLIS, pagal R. Scheider romaną (rež. Adomas Juška).
  1. UŽ GERIAUSIĄ SPEKTAKLIO MUZIKĄ (800 Eur) – KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRUI už spektaklio GRAŽI IR TA GALINGA muziką (kūrybinė komanda: Kvedaravičiūtė, R. Latvėnaitė, I. Pakštytė,  A. Zacharovaitė, M. Žemaitytė).

 

 

 

 

JAUNŲJŲ ŽIŪROVŲ PRIZAS

 Piniginis prizas (400 Eur), kurio steigėjas - Kunigo švietėjo Jono Katelės labdaros ir paramos fondas

KAUNO VALSTYBINIAM LĖLIŲ TEATRUI spektaklio KAIP TAMSA GERIAUSIU DRAUGU TAPO, pagal Emmos Yarlett kūrinį „Orionas ir tamsa“ Oriono personažui, režisierius Olegas Žiugžda.

vaikų balsavimas nulėmė, kad Dovana, kurios steigėjai Rokiškio krašto produkcijos gamintojai   atitenka  KEISTUOLIŲ TEATRUI už spektaklį  HOP!, režisierius Aidas Giniotis

 

ŽIŪROVŲ PRIZAS (800 Eur) Steigėjas - Rokiškio kultūros centras

Dovanų steigėjai - Rokiškio krašto PRODUKCIJOS gamintojai

Vilniaus miesto teatrui ATVIRAS RATAS 

už spektaklį  TIK SUAUGUSIEMS,

idėjos autorius, režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą