Vilties gatvėje – vandalų išpuolis: subadytas padangas skaičiuoja dešimtimis (19)

Publikuota: 2020-09-05 Kategorija: Kriminalai
Vilties gatvėje – vandalų išpuolis: subadytas padangas skaičiuoja dešimtimis
„Rokiškio Sirenos“ ir skaitytojo nuotr. / Vilties gatvėje kelias naktis siautė vandalai. Po jų išpuolio padangas, išankstiniais duomenimis, teko keisti keliolikai vairuotojų.

„Vien tik mūsų name nuo vandalų nukentėjo keturių automobilių savininkai. Kreipiausi pas pažįstamą meistrą, jis sakė, kad vien pas jį su taip pat pradurtomis padangomis atvažiavo penki klientai. Kaimynė keitė niekšo pradurtas padangas pas kitą meistrą, tas sakė, kad ji su tokia problema buvo bent penkiolikta. Meistras pasakojo ir apie senukų porą, kurių mašinai vandalai ne tik padangas subadė, bet ir nulaužė galinio lango valytuvą“, – „Rokiškio Sirenai“ pasakojo Vilties gatvės 16-ojo namo gyventojas.

Kaip jis sakė, pirmieji išpuoliai buvo naktį iš rugsėjo 1-osios į 2-ąją. Tačiau spėjama, kad vandalai siautė mikrorajone ne vieną naktį. „Pirmiausia buvo subadytos kaimyno automobilio padangos. Jis mašiną patraukė, nieko nežinodami, į tą vietą pastatėm savąją. Kitą naktį buvo subadytos ir mūsiškės mašinos padangos“, – pasakojo vyras. 

Kiek ilgai ir plačiai siautė vandalas, ir kiek jis nuostolių padarė, kol kas dar neaišku: ne visi vairuotojai kasdien tikrina savo pastatytas mašinas.

Išpuolių braižas panašus: smailu daiktu, panašiu į ylą, pradurtos galinės padangos.

Pašnekovas pasakojo, kad skelbimą apie vandalų siautėjimą įkėlė į kelias skelbimų grupes. Nukentėjusiuosius jis kviečia vienytis ir netylėti: kartu nunešti pareiškimą policijai. Taip pat kviečia visus mikrorajono gyventojus pasidalinti turima informacija: gal kas ką matė, gal kieno vaizdo registratorius užfiksavo niekadėjus, galbūt juos užfiksavo parduotuvių ar kokių įstaigų vaizdo kameros. Pašnekovas mano, kad nutylėti neverta: jei vandalai siautėjo kelias naktis, tokių išpuolių gali pasitaikyti ir dažniau. „Todėl svarbu tuos žmones rasti ir juos sustabdyti“, – ragino jis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą