Vairuotojo-kamikadzės žioplumo kaina: vengdamas susidūrimo ir žmonių aukų, vilkiko vairuotojas mašiną suko į griovį (foto) (11)

Publikuota: 2021-03-23 Kategorija: Kriminalai
Vairuotojo-kamikadzės žioplumo kaina: vengdamas susidūrimo ir žmonių aukų, vilkiko vairuotojas mašiną suko į griovį (foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Žmonių aukų išvengta vilkiko vairuotojo drąsos ir atsakingumo dėka.

Kovo 23 d. apie 13.40 val. Kavoliškio sankryžoje nuo kelio į griovį nuvažiavo ir apsivertė vilkikas. Jo vairuotojas griovyje atsidūrė ne dėl savo kaltės, o dėl lengvojo automobilio, užkirtusio kelią, vairuotojo kaltės. Vilkiko vairuotojas „Rokiškio Sirenai“ papasakojo eismo įvykio aplinkybes: „Turėjau du pasirinkimus: arba skrieti į griovį, arba galbūt, mirtinai sužaloti lengvajame automobilyje buvusius žmones“.

Vilkikas važiavo pagrindiniu keliu. Ir prieš pat jį iš šalutinio kelio nuo Kavoliškio išlėkė lengvasis automobilis. Jo vairuotojas ketino kirsti pagrindinį kelią ir važiuoti Serapiniškio link. Vilkiko vairuotojas teigė, kad jo greitis nebuvo didelis – iki 70 km/val. Pamatęs prieš akis iššokusį automobilį, jis turėjo tik sekundę apsispręsti: ar vengdamas susidūrimo sukti į gilų griovį. „Jei nebūčiau pasukęs, greičiausiai žmonės tame lengvajame automobilyje būtų negyvi“, – sakė vairuotojas.

Laimė, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo. Atvyko policija, lengvojo automobilio vairuotojas pripažino savo kaltę. Kodėl jis nepamatė vilkiko? „Žinokit, tas vairuotojas jau garbingo amžiaus, daugiau nei 80 metų. Jau ir regėjimas, ir reakcija nebe tokie kaip jaunystėje“, – svarstė vilkiko vairuotojas.

Nors drąsaus vilkiko vairuotojo dėka žmonių aukų išvengta, visgi eismo įvykio nuostoliai dideli: apgadintas vilkikas, ant pievos išbiro jo krovinys – rapsų išspaudos. Akivaizdu, kad sava eiga nei iš griovio išvažiuoti, nei tęsti kelionę vilkikas negalės. Vairuotojas informavo įmonės, kurioje jis dirba vadovą, kad atsiųstų pagalbą. Akivaizdu, kad be krano jis iš griovio neišvažiuos. O parvykti į įmonės būstinę netoli Radviliškio vilkikui prireiks kito vilkiko su specialia priekaba. Ne mažiau opus klausimas, o ką daryti su ant pievos išbirusiu kroviniu: keliomis tonomis rapsų išspaudų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video