Taikos g. 23 name – gaisras. Jo priežastis, įtariama, neatsargumas (video+foto) (5)

Publikuota: 2020-03-06 Kategorija: Kriminalai
Taikos g. 23 name – gaisras. Jo priežastis, įtariama, neatsargumas (video+foto)
L. Dūdaitė-Kralikienės nuotr. / Į nelaimės vietą suvažiavo visos specialiosios tarnybos.

Kovo 6 d. kelios minutės iki 21 val. visos specialiosios tarnybos gavo iškvietimą: gaisras Taikos g. 23-ojo namo trečiajame aukšte. Laimė, gaisras buvo nedidelis: jį kaimynai užgesino iki atvykstant ugniagesiams. Bute buvo, pirminiais duomenimis, trys asmenys. Du iš jų, pirminiais duomenimis, buvo tokie neblaivūs, kad nepastebėjo nei gaisro bute, nei gebėjo, pažadinti iš gilaus miego, susikalbėti su pareigūnais.

Tuo metu, kai į nelaimės vietą atvyko „Rokiškio Sirena“ buto, kuriame kilo gaisras gyventojai, po medikų apžiūros, buvo sodinami į policijos automobilį. Su medikais ir pareigūnais jie kalbėjo nerišliai, sunkiai orientavosi aplinkoje. Šie asmenys gerai žinomi ir rajono policijai, ir žiniasklaidai.

Ugniagesiai apie gaisro židinį pasakojo paprastai: manoma, kad gaisras kilo nuo įjungto radijo aparato, mat jo detalės gerokai apsilydė. Neatmestina versija, kad gaisras galėjo kilti ir nuo žvakės ar kito be priežiūros palikto šaltinio. Laimė, bute lovoje miegoję asmenys neužtroško nuo dūmų, juos pavyko saugiai išvesti iš patalpos.

Nors gaisras buvo gana nedidelis, tačiau jo grėsmę rajono specialiosios tarnybos vertino labai rimtai. Gesinti atvyko du ugniagesių automobiliai bei autokopėčios. Paklausti, ar lengvai pavyko pasiekti gaisro vietą siauručiu pravažiavimu, ugniagesiai patikino, kad dėl to keblumų nekilo.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video