Sprogimas Šatrijos gatvės garažų masyve. Įtariamas dujų nuotėkis (foto+video) (7)

Publikuota: 2019-10-18 Kategorija: Kriminalai
Sprogimas Šatrijos gatvės garažų masyve. Įtariamas dujų nuotėkis (foto+video)
N. Kralikas / Sprogimas Šatrijos gatvės garažų masyve apgadino du garažus ir jame buvusį turtą.

Spalio 18-ąją apie 18.30 val. į Rokiškio centrą su švyturėliais lėkė du ugniagesių, du greitosios pagalbos ir policijos ekipažai. Toks specialiųjų tarnybų ekipažų skaičius turėjo liudyti apie didelę nelaimę. Laimė, kad jos pavyko išvengti: žmonės nenukentėjo. Tačiau iki nelaimės, kaip sakoma, buvo vienas žingsnis.

Garažas, kuriame įvyko sprogimas, priklauso Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovui Remigijui Sunklodui. Kadangi ore tvyrojo gana aštrus pridegusios mėsos kvapas, iš pradžių manyta, kad kažkas nelaimės metu galėjo smarkiai apdegti. Tačiau ugniagesiai ir medikai, patikrinę du sprogimo pažeistus garažus, žmonių juose neaptiko.

Kadangi įvykio vietoje buvo nemažai pažirusių konservų skardinėlių, o ugniagesiai išnešė dujų balioną, į nelaimės vietą susirinkę aplinkinių gatvių gyventojai svarstė, kad kažkas, matyt, troškino mėsos konservus ir juos pamiršo.

Tokias versijas paneigė garažo savininkas R. Sunklodas. Jis teigė, kad kol kas nelaimės vietoje dirba kriminalistai. Tačiau labiausiai tikėtina prielaida, kad nelaimę sukėlė dujų nuotėkis. R. Sunklodas paaiškino, kad dujų balionu paskutinį kartą naudotasi prieš maždaug dvi paras. „Tačiau jis senas, ne mažiau, kaip dvidešimties metų. Atrodo, kad gerai jį užsukome. Deja, pasirodo, kad klydome“, – „Rokiškio Sirenai“ sakė pašnekovas.

Paklaustas, ar nesijaučia laimės kūdikiu, kad dujos garaže sprogo tuomet, kai jame nieko nebuvo, pašnekovas pripažino, kad tai tiesa. Mat būtų užtekę vos pajudinti elektros jungiklį, vienos kibirkšties būtų užtekę stipriam sprogimui.

R. Sunklodo teigimu, sprogimo nuostoliai nėra labai dideli. Jo paties garaže buvo sudaužyti keli plastikinių langų paketai, išgriauta siena į kaimyno garažą ir apgadintas ten buvęs automobilis. Abiejų garažų stogas pakeltas, tačiau rimčiau nesugadintas, jį atstatyti nebus sunku.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą