Saugokitės internetinių sukčių! (0)

Publikuota: 2021-03-22 Kategorija: Kriminalai
Saugokitės internetinių sukčių!
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

Policija informuoja!
 
Pastebėti sukčiavimo atvejai, susiję su skelbimų portalais!
Gyventojai būkite atsargūs!
 
Policijos pareigūnai sulaukia pranešimų apie suaktyvėjusį finansinį sukčiavimą, kai internetiniai sukčiai bando išvilioti asmenų, pardavinėjančių prekes skelbimų portaluose, mokėjimo kortelių duomenis.
 
Internetiniai sukčiai apsimeta norintys įsigyti iš Jūsų daiktus, parduodamus per skelbimų portalus, skambina arba rašo per „Viber “ arba „WhatsApp“ ir nurodo kenkėjišką nuorodą. Joje prašo suvesti Jūsų mokėjimo kortelės duomenis tam, kad tariamai, gautumėte pinigus už prekę.
 
Primygtinai rekomenduojame neatidarinėti įtartinų nuorodų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad oficialios DPD siuntų savitarnos nuorodos yra esiunta.dpd.lt ir esiunta.lt, o atidaromi DPD internetiniai puslapiai visuomet baigiasi būtent galūne „dpd.lt (dpd taškas lt). Taip pat informuojame, kad „DPD Lietuva“ svetainėje esiunta.dpd.lt nesurenkami mokėjimai už privačių asmenų parduodamas prekes.
 
Kenkėjiškos interneto svetainės yra blokuojamos. Gyventojai, pastebėjus panašias sukčių veiklas DPD vardu, prašome apie tai pranešti kas@dpd.lt. arba skambinti pagalbos telefonu 112.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video