Salose pareigūnai ieškojo dingusio vyro (12)

Publikuota: 2020-01-23 Kategorija: Kriminalai
Salose pareigūnai ieškojo dingusio vyro
L. Dūdaitė-Kralikienė / Įtariama, kad A. S. audringą vakarą galėjo išplaukti į ežerą.

Sausio 23 d. iki pat vėlyvos popietės Ilgio ežere vyko dingusio keturiasdešimtmečio Salų gyventojo A. S. (g. 1979 m.) paieškos. Kol kas jos buvo bevaisės.

Nuo pat ryto Salose dirbo rajono policijos pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai, įskaitant ir narus. Jie ieškojo vietos gyventojo A. S.

Kaip pasakojo saliečiai, A. S. yra vietos gyventojams gerai žinomas žvejys. Ežeras šiam žmogui buvo pragyvenimo šaltinis. „Geras žmogus“, – taip jį apibūdino kalbintieji.

Kaip pasakojo A. S. pažinoję žmonės, artimieji jo pasigedo dar antradienį. Esą rado namų laukujas duris užremtas, nebuvo matyti ir jo dviračio. Įtarimų, ar tik nebus jis išplaukęs į ežerą, pakurstė tai, kad jo valtis, kuri įprastai būdavo pririšta netoli Salų  paplūdimio, buvo rasta tolokai nuo jo, priplakta prie kranto. Vėliau atokiau rastas ir irklas.

Pastarosios dienos Salose buvo ypač audringos. Antai sausio 22 d. vėjas miestelyje nuvertė medį. Taigi, versija kad A. S. audros metu galėjo iškristi iš valties, ganėtinai įtikinama. Juolab, kad žvejyba buvo vyro aistra. Kodėl jam prireikė tokiu oru patamsyje plaukti į ežerą? Klausimas lieka atviras.

Kiti saliečiai nenori tikėti versija, kad vyras pateko į audrą ir dingo ežere. „Kai kas netiki. Jis buvo geras žmogus, bet šiek tiek apsukrus, tad tikimės, kad jis visgi atsiras“, – kalbėjo „Rokiškio Sirenos“ šaltinis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą