Rokiškyje girto vairuotojo sunkiai sužalota mergaitė - seimo nario dukra (9)

Publikuota: 2019-07-31 Kategorija: Kriminalai
Rokiškyje girto vairuotojo sunkiai sužalota mergaitė - seimo nario dukra
lrytas.lt nuotr. /

Praėjusį šeštadienį skaudi nelaimė ištiko Alytaus mieste Seimo nariu išrinkto Roberto Šarknicko šeimą. Avarijoje buvo sunkiai sužalota jo jaunesnioji dukra.

Kaip sakė pats R.Šarknickas, nelaimė įvyko šeimai keliaujant aplink Lietuvą – Rokiškyje: „Aštuonerių su puse metų jaunesnioji dukra rengėsi eiti per gatvę į muziejų ir buvo partrenkta automobilio, kurį vairavo neblaivus vairuotojas. Jis staigiai lėkė iš pirmos juostos į antrąją.“

Dabar mergaitė gydoma vienoje Vilniaus ligoninėje. Seimo narys nenorėjo komentuoti dukters patirtų sužalojimų, tik pareiškė, kad mergaitė yra komos būsenos, jos tolesnė sveikatos būklė turėtų paaiškėti ateinantį penktadienį.

„Mes prašome tik maldų, daugiau mums niekas, be medikų, padėti negali“, – teigė R.Šarknickas.

Jis patikslino, kad eismo įvykio kaltininkas sulaikytas.

„Rokiškyje žmonės dar ir vairuotoją stabdė, kol jis važiavo iš eismo įvykio, patraukė automobilį į kitą vietą. Nepabėgo, bet patraukė, bandė imtis kažkokių veiksmų, – sakė R. Šarknickas. – Jis turėjo palikti automobilį įvykio vietoje, kaip žmonės pasakojo, ko jam bandė neleisti, kad tuos įkalčius mažinti.“


Šį rytą Robertas Šarknickas savo „Facebook“ paskyroje pasidalino laišku skirtu dukrai. Seimo narys kreipiasi į visus sunerimusius dėl jo dukros būklės ir apgailestauja, kad tai negali padėti jo dukrai. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą