Rokiškį pašiurpinusioje byloje – naujos detalės: žinomo trenerio žmogžudyste įtariamas jo vaikystės draugas (19)

Publikuota: 2020-04-20 Kategorija: Kriminalai
Rokiškį pašiurpinusioje byloje – naujos detalės: žinomo trenerio žmogžudyste įtariamas jo vaikystės draugas
V. Bitvinsko asociatyvi nuotr. / Rokiškį pašiurpinusioje byloje – naujos detalės: žinomo trenerio žmogžudyste įtariamas jo vaikystės draugas

Rokiškio policija, padedama ugniagesių ir vietos bendruomenės, ieško 49 metų ledo ritulio trenerio Genadijaus Fitingovo kūno. Įtariama, jog jis buvo nužudytas.

„Policijos prašymu Rokiškio rajone, Stirniškio kaime šeštadienio vakarą ugniagesiai išpumpavo šulinį, tačiau kūno nerado“, – naujienų portalui lrytas.lt sekmadienio popietę pasakojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovai.

Pasak Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovo spaudai Tado Martinaičio, dingusio vyro paieška paskelbta ketvirtadienį.

G.Fitingovas dirbo Rokiškio savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centre.

Trečiadienį šios įstaigos direktoriui Edmundui Ščiupliui jis išsiuntė treniruočių planus. Tai buvo paskutinis judviejų bendravimas.

Įtariamasis ir jo auka gyveno Rokiškyje. Jie buvo vaikystės draugai. Šiame mieste tikriausiai ir buvo įvykdytas nusikaltimas.

Surinkę svarių įkalčių, pareigūnai iškėlė bylą dėl žmogžudystės, o 50 metų įtariamasis penktadienį buvo suimtas mėnesiui.

„Kūnas dar nerastas“, – pirmadienį pranešė T. Martinaitis. Paieškose dalyvauja ir maždaug 100 savanorių – trenerio artimieji, draugai, bendradarbiai, seniūnijos gyventojai, kariai. Jos vyksta ir pelkingose vietovėse.

Trenerio kūnas galėjo būti paslėptas Rokiškio rajone – Stirniškio kaimas yra Kazliškio seniūnijos apylinkėse, kur draustinyje driekiasi dideli pelkėtų vietų plotai, tyvuliuoja Notigalės ežeras.

Konflikto priežastis dar nėra aiški. Įtariamasis kalba mažai, pareigūnams nenurodė, kur paslėpė kūną. Neskelbiama, ar jis pripažino savo kaltę.

Kratą įtariamojo sodyboje atlikę pareigūnai peržiūrėjo joje įrengtas vaizdo kameras, kurių šeimininkas nespėjo ištrinti. Užfiksuota, kaip automobilių namo parvykęs vyras vėl skubiai išvažiuoja, o paskui sugrįžta po 2-3 valandų.

Portalo lrytas.lt duomenimis, viename tvenkinių kriminalistai aptiko kilimą su kraujo dėmėmis – pareigūnų žiniomis, žudikas jį mėgino išvalyti. Viliamasi, kad kūną artimiausiu metu pavyks surasti.

Didelį autoritetą įgijęs G.Fitingovas buvo išugdęs žinomų sportininkų.

 

Vygandas Trainys, lrytas.lt.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video