Patrenkė moterį ir pabėgo – vairuotojas ieškomas (0)
Publikuota: 2024-02-25
Kategorija:
Kriminalai

Vasario 23 d. apie 19 val. 55 min. Rokiškyje, Taikos g., automobilis „Audi“ partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią moterį (gim. 1967 m.) ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Moteris buvo pristatyta į Rokiškio ligoninę.
Asmenis mačiusius eismo įvykį, ar vairuotojus važiavusius nuo 19.45 val. iki 20.05 val. Taikos, Respublikos, Kauno, Perkūno, Ąžuolų gatvėmis ir turinčius automobiliuose vaizdo registratorius, prašome paskambinti Rokiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkui Robertui Krasauskui, tel nr. 8 698 72686, el. p. robertas.krasauskas@policija.lt arba skambinti pagalbos telefonu 112.
Dėl eismo įvykio Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas LR BK 281 str. 1 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas).
Rekomenduojami video
„Sodra“ ketvirtadienį pranešė, kad sukčiai, ir toliau apsimesdami jos vardu, skambina gyventojams, bandydami išvilioti asmens duomenis.
„ Šią savaitę skambinusieji teigė, esą atsirado mokamos „Sodros“ paslaugos ir žadėjo suteikti nuolaidas už naudo
2025-08-22
Vilniuje ir Klaipėdoje sukčiai iš žmonių išviliojo apgaule išviliojo apie 17 tūkst. eurų, pranešė policija.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, ketvirtadienį gautas moters (gim. 1955 m.) pranešimas, kad rugpjūčio 20 d., apie 15
2025-08-22
Rusiškai kalbėjęs sukčius iš Trakų rajono gyventojos apgaule išviliojo 12,4 tūkst. eurų.
Trečiadienį, po 11 val., į Trakų rajono policijos komisariatą kreipėsi moteris (gim. 1975 m.), Ji pareiškė, kad antradienį Trakų rajone, Gudašių kaime, jai būnant na
2025-08-21
Vilniuje, Zarasuose ir Utenoje sukčiai įvairiais būdais apgaule iš žmonių išviliojo apie 62,8 tūkst. eurų, pranešė policija.
Anot Policijos departamento, antradienį, apie 11 val. 19 min., į policiją kreipėsi vyras (gim. 1957 m.), kuris pareiškė, kad nuo rugpjūčio 13 d.,
2025-08-20
Penktadienį, kai Krikščioniškasis pasaulis šventė Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmes – Žolines ir nešini žolynais skubėjo į bažnyčią, vienas rokiškėnas nutarė šventę „paminėti“ šaudydamas pro langą iš o
2025-08-18