Panevėžio policija apie vagystes iš ūkininkų: Du įtariamieji jau žinomi iš anksčiau (video) (22)

Publikuota: 2020-05-08 Kategorija: Kriminalai
Panevėžio policija apie vagystes iš ūkininkų: Du įtariamieji jau žinomi iš anksčiau (video)
Stop kadras iš lrytas.lt vaizdo medžiagos

Panevėžio apskrities pareigūnai sulaikė šiaurės Lietuvos ūkininkų siaubu tapusius vagis. Tai trys  Rokiškio krašto gyventojai. Jų namuose bei slėptuvėse rasti galimai vogti daiktai. Nustatyti ir asmenys, pirkę iš ūkininkų vogtus daiktus. Ūkininkai nuostolius skaičiuoja nuo kelių iki keliolikos tūkstančių.

Apie sulaikytą gaują ketvirtadienį informavo Panevėžio apskrities VPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas ir Panevėžio apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Julius Gelumbauskas.

Pasak jų, trys įtariamieji sulaikyti gegužės 5 d., teismas trims iš jų jau skyrė suėmimą - vienas suimtas trims mėnesiams, dar du įtariamieji už grotų praleis mėnesį. Kartu sulaikytas ir vogtų daiktų įsigijimu įtariamas vyras. Prokuroras nepaneigė, kad jis yra ūkininkas.

Sulaikyta gauja įtariama skriaudusi Rokiškio krašto ūkininkus nuo 2018 m. Vogdavo viską, ką rasdavo - žemdirbiai pasigesdavo brangių žemės ūkio technikos detalių ir įrangos, įvairių įrankių, didelių kiekių trąšų, pesticidų, sėklų. Ūkininkams padarytos žalos siekė nuo kelių iki keliolikos tūkstančių eurų.

Vogtus daiktus gauja laikydavo nuošaliuose vietose, apleistose daržinėse ir pan.  

Sulaikytieji (32 metų J.J. ir 22 metų U. P. bei A. J.) yra Rokiškio rajono gyventojai. Kratų metu įtariamųjų namuose bei slėptuvėse buvo rasta daug galimai vogtų daiktų. Jiems pateikti įtarimai dėl didelės vertės svetimo turto vagysčių veikiant organizuotoje grupėje. Už tai gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

Du įtariamieji jau anksčiau buvo žinomi policijai, jei buvo teisti. Vienam teistumai išnykę, kitam teistumai dėl vagysčių - dar ne.

Byloje yra apie 20 vagysčių epizodų. Yra duomenų, kad sulaikyta gauja veikė ne tik Rokiškio r., bet ir aplinkiniuose rajonuose.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą