Padėka Rokiškio rajono gyventojams padėjusiems išsiaiškinti eismo įvykį (6)

Publikuota: 2021-02-05 Kategorija: Kriminalai
Padėka Rokiškio rajono gyventojams padėjusiems išsiaiškinti eismo įvykį
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

2021-01-27 apie 13.00 val. Rokiškio rajono policijos komisariatas gavo pranešimą apie tai, kad Rokiškyje, ties Jaunystės g. 19 namu, Volvo markės automobilis, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio. To pasekoje automobilis nulaužė medelį, apgadino kelio ženklą, nulenkė informacinį stendą ir atsitrenkė į šalia augusį medį. Transporto priemonė iš eismo įvykio pasišalino.

Dėka aktyvių Rokiškio miesto mikrorajono gyventojų, valandos eigoje, policijos pareigūnai gavo informaciją ir nuotraukas, kuriose buvo užfiksuotas Volvo markės automobilis, pasišalinęs iš įvykio vietos. Kaip vėliau paaiškino vairuotojas, po įvykio, socialiniuose tinkluose pastebėjo, kad gyventojai aktyviai dalinasi, aiškinasi eismo įvykio detales, ieško automobilio, todėl jis pats atvyko į policijos komisariatą.

Rokiškio Sirenoje skelbtą pagalbos prašymą galite rasti ČIA.

2021-02-05 automobilio vairuotojui buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos Administracinių teisės pažeidimų kodekso 426 str. 1 d. („Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos„), šis pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 600 iki 1100 eurų, o neturintiems teisės vairuoti transporto priemonės asmenims – nuo 850 iki 2000 eurų.

Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai dėkoja gyventojams už parodytą pilietiškumą, aktyvumą ir nepakantumą teisės pažeidimams. Ačiū!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video