Netrukus teismas pradės nagrinėti didelio atgarsio sulaukusią nužudymo Rokiškyje bylą (0)

Publikuota: 2020-10-07 Kategorija: Kriminalai
Netrukus teismas pradės nagrinėti didelio atgarsio sulaukusią nužudymo Rokiškyje bylą
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Trenerio paieškos akimirka.

Panevėžio apygardos prokuratūros prokurororei surašius kaltinamąjį aktą, teismui perduota didelio atgarsio sulaukusi nužudymo Rokiškyje byla. Į teisiamųjų suolą sės 49 metų rokiškėnas, kaltinamas žinomo trenerio nužudymu.

Daug metų Rokiškyje ledo ritulio treneriu dirbęs pusamžis vyras dingo balandžio viduryje. Artimieji jo nesulaukė grįžtančio nakvoti į namus, jis neatsiliepė ir į telefono skambučius. Bičiulis, pas kurį pradingęs vyras išvakarėse svečiavosi, patvirtino, kad jie iš tiesų kartu gėrė. Vėliau buto šeimininkas nusprendė eiti miegoti, o bičiulį ir kartu girtavusį savo kaimyną išprašė.

Sunerimusi dingusiojo šeima paskambino minėtam vyrui, tačiau šis teigė nežinąs, kur išėjo sugėrovas. Tą patį rokiškėnas iš pradžių tvirtino ir policijos pareigūnams, pradėjusiems aiškintis vyro dingimo aplinkybes. Tačiau jo namuose ir automobilyje kriminalistai rado kraujo pėdsakų, kilo įtarimas, kad dingęs vyras gali būti nužudytas.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Valdemaros Chodorcevičienės, sėkmingai išaiškinti šį nusikaltimą, rasti nužudytojo kūną pavyko kruopštaus ir atkaklaus tyrimą atlikusių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų darbo dėka. Ikiteisminį tyrimą jiems pavyko baigti per mažiau ne pusmetį.

Netrukus į teisiamųjų suolą sėsiančiam rokiškėnui pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo. Sunkinanti atsakomybę aplinkybė – nusikaltimas padarytas esant neblaiviam. Už šį labai sunkų nusikaltimą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 7 iki 15 metų.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

 

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus
vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė (Panevėžys),
tel.: (8 45) 441 154, mob. 8 614 58 699

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video