Netoli Panemunėlio didžiulė avarija: griovyje du automobiliai, sužaloti žmonės (11)

Publikuota: 2019-11-09 Kategorija: Kriminalai
Netoli Panemunėlio didžiulė avarija: griovyje du automobiliai, sužaloti žmonės
N. Kralikas / Vienas iš automobilių įstrigo krūmyne aukštyn ratais.

Kelyje Rokiškis – Panevėžys, ties Sėdžiūnų kaimu didelė avarija. Du automobiliai – VW ir Opel markių – atsidūrė griovyje, vienas vairuotojas sunkiai sužalotas, kitam vairuotojui, pirminiais duomenimis, nustatytas vidutinis girtumas.

Pranešimas apie eismo įvykį gautas 16.42 val. Į jo vietą išskubėjo policijos, greitosios pagalbos ir ugniagesių ekipažai.

Vaizdas įvykio vietoje sukrečiantis. Abu automobiliai atsidūrė giliame griovyje, krūmyne. Nelaimės vietą ženklina vieno jų valstybinis numeris, likęs važiuojamojoje kelio dalyje. Krūmyne vienas automobilis – aukštyn ratais. Apie nelaimę liudija ir gilios vėžės pakeliui į griovį. Ir kažkuriame iš automobilių, greičiausiai apsivertusiame VW, buvę popierinio rankšluosčio rulonėliai, kurie atsidūrė... aukštai medyje.

Kaip abu automobiliai atsidūrė griovyje, įvykio vietoje aiškinasi policijos ekspertai. Įvykio vietoje matyti gilios vėžos griovyje, numuštas kelio ribą ženklinantis stulpelis.

Avarijos metu nukentėję abiejų automobilių vairuotojai išvežti į rajono ligoninę. Vien tam, kad nukentėję žmonės būtų išgabenti iš įvykio vietos, medikams ir ugniagesiams teko įveikti ne tik gilų griovį, bet ir prasibrauti pro tankų krūmyną. Pirminiais duomenimis, vieno iš vairuotojų būklė – labai sunki. O kitam, pirminiais duomenimis, nustatytas vidutinis girtumas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą