Nepakluso reikalavimui sustoti ir taranavo pareigūnų automobilį (video) (16)

Publikuota: 2021-01-11 Kategorija: Kriminalai
Nepakluso reikalavimui sustoti ir taranavo pareigūnų automobilį (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

Sekmadienio vakarą, apie vidurnaktį, Rokiškio rajono policijos pareigūnai aikštelėje pastebėjo automobilį Mercedes-Benz su uždengtais valstybiniais numeriais.

Pastebėjęs tarnybinį policijos automobilį Mercedes-Benz iš aikštelės pasišalino. Pareigūnai vijosi automobilį su įjungtais šviesos ir garso signalais, tačiau jis tik padidino greitį.

Persekiojant bėglį, pareigūnai per automobilio garsiakalbį reikalavo sustoti, bet į žodinius perspėjimus jis nereagavo. Mercedes-Benz vingiavo po kelią išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą, sukeldamas avarines situacijas. Pareigūnams bandant aplenkti automobilį, jo vairuotojas staigiu manevru taranavo tarnybinį policijos automobilį, o atsitrenkęs apsisuko ir nestojęs spruko toliau.

Po ilgų gaudynių pareigūnams pavyko sustabdyti Mercedes-Benz, tuomet vairuotojas išlipęs iš automobilio pasileido bėgti. Sulaikius jį paaiškėjo, kad tai policijai gerai žinomas panevėžietis, gim. 1993 m. Jam nustatytas 1,42 prom. girtumas.

Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sugadinimo, taip pat administracinių nusižengimų teisena dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

 

Panevėžio apskrities policijos inform.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video