Muštynių Nepriklausomybės aikštėje sūkuryje – žinomas rajono ledo ritulininkas (130)

Publikuota: 2019-11-11 Kategorija: Kriminalai
Muštynių Nepriklausomybės aikštėje sūkuryje – žinomas rajono ledo ritulininkas
„Rokiškio Sirena“ archyvo / Saulius Limontas.

Lapkričio 10 d. 18 val. įvykęs incidentas Nepriklausomybės aikštėje palietė ir žinomą rajono ledo ritulininką, Kūno kultūros ir sporto centro administratorių ūkio reikalams Saulių Limontą: jis kartu su kitu incidento dalyviu buvo sulaikytas ir nugabentas į policiją.

Apie įvykį – paskyroje

„Su didžiuliu vidiniu pasigėrėjimu su vyru šiandien rinkome kankoriežius, įdomesnes šakeles ir kitas natūralias gamtos dovanas. Ruošiamės Jūsų edukacijoms kalėdiniu laikotarpiu bei pasipuošti TAUTODAILĖS GALERIJĄ NEPRIKLAUSOMYBĖS a.8. Temstant ,skubėdami lekiam Į galeriją iškrauti dekoracijų. Laiko daug neturim, kadangi dar laukia vakarinė ūkio ruoša. Svajingai nešioju šakeles, eglišakius ir kitus ,,rakandus“, numatydama, kur kas bus sudėliota,vyras nešioja sunkesniuosius daiktus. Ir greit greit gesinu šviesas,rakinu duris. Vyras nuskubėjo į automobilį, užvedė ir laukia manęs. O čia džiaugsmai ir baigėsi... Pro šalį keliauja du nepažįstami vyriškiai (ne PAAUGLIAI,O VYRAI ), solidžiai atrodantys ir solidžiai apsvaigę. Viskas būtų gerai, jei ramiai praeitų... Pradėjo priekabiauti ,išvadino necenzūriniais žodžiais, grąsino „sutrinti“.Vyrui išlipus iš automobilio ir paprašius atsiprašyti, „gražuoliai“ puolė jį, provokuodami muštynes. Vyras dar sykį paprašė apsiraminti ir keliauti savais keliais, bei paprašė manęs iškviesti policiją. Kol skambinau 112 bendruoju pagalbos telefonu, kol sujungė, kol išpasakojau situaciją, kol pagrojo muzikėlė, ir tik tada sujungė su policija... Pakalbėjus matau, kad kažkur kažkas bėga, eina.Kažkoie žmonės galbūt filmuoja incidentą, o gal kviečia policiją. Viskas man atrodė kaip sulėtintam kine. Atvyksta keletas policijos ekipažų. Suima įtariamąjį, kitas kampais kampais ir pasišalina... Viskas baigėsi tuo, kad vyrui smūgiavo, to pasekmė ligoninės priimamajame susiūta lūpa. Pasakojant vyrui situaciją išaiškėjo, kad „veikėjai“ provokavo muštynes,netgi pliaukšėdami jam per veidą, neiššaukus muštynių, trenkė ir ruošėsi pasprukti. O vyras tada gaudė po Nepriklausomybės aikštę kad įduot policijai. Laikė užlaužęs rankas tol, kol atvyko ekipažai. Ir ką daugiau pasakyti apie šią situaciją, kuomet „solidūs“ ir pasirodo netgi pareigas užimatys mieste vyrai „prisisiurbę“ elgiasi neadekvačiai? O ką jei būčiau viena? Būčiau, kaip grasino vienas iš jų, „sutrinta“. Už ką????? Kad pasirodžiau nelaiku ir ne vietoj???? Dar syk įsitikinkite ALKOHOLIS PRIEŠAS“, – savo facebook paskyroje rašė Birutė Dapkienė.

Suvestinė – lakoniška

Apie tai, kad įvyko minėtasis incidentas, liudija ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinė. Joje rašoma: „2019-11-10 18.06 val. vyras (gim. 1950 m.) gyv. Rokiškio r., pranešė, kad 2019-11-10 18 val. Rokiškyje, Nepriklausomybės a. jį ir jo žmoną įžeidinėjo, prieš jį smurtavo du neblaivus nepažįstami vyrai. Neblaivus (2,79 prom. girtumas) įtariamasis (gim. 1975 m.) gyv. Rokiškyje ir įtariamasis (gim. 1970 m.) sulaikyti“.

Įsivėlė ledo ritulininkas

Iš Birutės Dapkienės susirašinėjimo sužinojome, kad vienas galimai incidente dalyvavusių asmenų – ledo ritulininkas, Kūno kultūros ir sporto centro administratorius ūkio reikalams Saulius Limontas.

Tą patvirtino ir šio centro direktorius Augutis Kriukelis. Paklaustas, ar jo darbuotojas lapkričio 11 d. buvo darbe, A. Kriukelis atsakė: „Aš buvau pasiėmęs dieną atostogų. Tačiau laukiau, kada į centrą atveš štangas, be to, ir su futbolininikais reikėjo pasikalbėti dėl sporto salių. Taigi, vis tiek atėjau į darbą. Apie incidentą sužinojau iš rajono mero. Kiek žinau, S. Limonto ryte darbe nebuvo, o po pietų jis jau dirbo. Kalbėjau su juo telefonu. Patvirtino, kad toks incidentas buvo, kad buvo policijoje. Daugiau netardžiau“.

Paklaustas, kaip bus vertinamas pavaldinio darbas, pašnekovas atsakė, kad pirmiausia reikia sulaukti policijos tyrimo išvadų. Nuo jų ir priklausys, kaip bus vertinamas S. Limonto elgesys. „Be jokių abejonių, įvertinsime jo, kaip darbuotojo ir kaip sportininko elgesį. Ir tas vertinimas priklausys nuo teisėsaugos tyrimo išvadų“, – sakė A. Kriukelis.

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, paklaustas, kaip vertina tokį įvykį, kai švietimo sistemos darbuotojas pateko į policiją dėl inicidento, susijusio su alkoholiu ir muštynėmis, sakė, kad skyrius seka informaciją, tačiau jos nėra pakankamai, kad būtų galima daryti vienokias ar kitokias išvadas. „Laukiame policijos tyrimo rezultatų“, – sakė jis. Ir pridūrė, kad savo darbuotojo elgesį pirmiausiai turės vertinti jo tiesioginis darbdavys – Kūno kultūros ir sporto centras.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas teigė, kad oficialios informacijos apie tai, ar incidente dalyvavo minėtasis asmuo, dar neturi. Ir kreipsis jos į rajono policiją. „Jei preliminari informacija pasitvirtintų, mano nuomonė būtų kategoriška – toks žmogus negali dirbti švietimo įstaigoje“.

Nuo atsakomybės nebėgs

„Rokiškio Sirenai“ pavyko susiekti ir su pačiu S. Limontu. Jis teigė, kad incidento priežastis buvo: „kvailumas ir alkoholis.Juk paprastai aš ne iš tų, kurie šoka peštis“. Pašnekovas teigė, kad nuo atsakomybės ir pasekmių neketina bėgti. „Aš slėptis nesiruošiu. Atvirkščiai, pirmiausiai reikia susiekti su tais žmonėmis ir jų atsiprašyti“, – sakė S. Limontas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą