Ledo ritulio trenerio nužudymu įtariamas rokiškėnas prakalbo: pasakė, kur nužudė, kur paslėpė kūną (8)

Publikuota: 2020-04-23 Kategorija: Kriminalai
Ledo ritulio trenerio nužudymu įtariamas rokiškėnas prakalbo: pasakė, kur nužudė, kur paslėpė kūną
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Paieškų akimirka.

Aiškėja daugiau detalių apie Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre dirbusio ledo ritulio trenerio 49 metų Genadijaus Fitingovo nužudymą.

Manoma, kad G. Fitingovas buvo nužudytas balandžio 15-osios vakarą Rokiškyje išgertuvių metu. Balandžio 16-ąją policija ėmė jo ieškoti kaip dingusio be žinios. O jau balandžio 17-osios naktį įtariamasis (gim. 1969 m.) buvo sulaikytas savo namuose Rokiškyje, kur, kaip įtariama, buvo įvykdyta žmogžudystė. Netrukus jis buvo suimtas vienam mėnesiui.

Įtariamasis kaltę neigė, nesakė, kur paslėpė lavoną. Todėl policija, padedant ugniagesiams, kariams, savanoriams, keletą dienų šukavo miškus, tikrino pelkynus. Itin daug dėmesio buvo skiriama Kazliškio kaimo apylinkėms, kur įtariamasis turi sodybą. Bet rasti palaikų nepavyko.

Balandžio 22 d. suimtasis pagaliau prakalbo. Papasakojo, kad su pažįstamu G. Fitingovu lemtingąjį vakarą išgėrinėjo. Vakarėlis vyko įtariamojo bute Rokiškyje. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Orlandas Butkus dar neatskleidžia nusikaltimo motyvų. Pareigūnas patvirtino, kad įtariamasis trečiadienį parodė vietą miške, kur užkasė lavoną. Ši vieta yra Kazliškio kaimo (Rokiškio r.) apylinkėse, netoli įtariamojo sodybos.

O. Butkus kategoriškai paneigė gandus, kad palaikai buvo padalinti į gabalus. Tačiau ant kūno matyti smurto žymės, tiksli mirties priežastis paaiškės atlikus teismo medicinos tyrimą.

Tyrimo metu tvenkinyje netoli sodybos buvo rastas kruvinas kilimas. Tikėtina, kad įtariamasis, iš buto išveždamas aukos kūną, jį buvo įvyniojęs į kilimą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video