Laibgalių kaime gaisre žuvo vyras (3)

Publikuota: 2020-05-11 Kategorija: Kriminalai
Laibgalių kaime gaisre žuvo vyras
Rokiškio Sirena nuotr. / Kapinių žvakė

Gegužės 10 dieną, apie 05.23 val. gautas pranešimas, kad Rokiškio r., Laibgalių k. dega namas. 

Atvykus gaisrininkams namas degė atvira liepsna, stogas ir perdanga buvo sukritę. Gesinant gaisrą iš degančio namo išnešti du dujų balionai. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Namas medinis, apmūrytas plytomis, stogas šiferio, vieno aukšto.

Gaisro metu perkasinėjant gaisravietę rastas apdegęs vyro (gim. 1963 m.) kūnas, medikai konstatavo mirtį. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kaip sakė Rokiškio PGT vyriausiasis specialistas Liudas Navickas, tą naktį name buvo du žmonės – šeimininkas ir jo svečias, abu priklausantys socialinės rizikos grupei. Savininkas išsigelbėjo, o kas iš tikrųjų atsitiko pas jį buvusiam vyrui, tiria policija.

„Savininkas pasakojo, jog jie tuo metu dar nemiegojo, o svečias, turintis negalią, eidamas pasviro ir užgriuvo ant buitinio dujų įrenginio, kuriuo tuo metu buvo šildomas namas. Kadangi nutrūko dujų žarnelė, į viršų šovė ugnies pliūpsnis. Šeimininkas spėjo išbėgti iš namo, vėliau norėjo sugrįžti gelbėti draugo, bet namą apėmusios liepsnos to padaryti nebeleido. Žuvusįjį ugniagesiai rado vonios patalpoje. Ten žmogus, matyt, tikėjosi pasislėpti nuo ugnies“, – sakė L. Navickas.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video