Išvažiavus iš Rokiškio – trijų automobilių avarija (foto) (0)

Publikuota: 2019-08-21 Kategorija: Kriminalai
Išvažiavus iš Rokiškio – trijų automobilių avarija (foto)
N. Kralikas / Rugpjūčio 21 d. popietę susidūrė trys automobiliai.

Rugpjūčio 21-osios popietę išvažiavime nuo Rokiškio ribos link viaduko, prie posūkio į techninių apžiūrų stotį susidūrė trys automobiliai. Nors avarijoje, pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo, visgi, liudininkų teigimu, greitosios pagalbos automobiliu į rajono ligoninę išgabentas vaikas, kuris važiavo pirmajame automobilyje.

Avarijos aplinkybės, kaip pasakojo liudininkai, buvo tokios: pirmasis (pilkas automobilis) sustojo praleisti priešpriešiais nuo viaduko atvažiuojančių automobilių. Paskui jį važiavęs tamsiai mėlynas Opel „Astra“ taip pat sustojo. O štai raudonojo mikroautobusiuko vairuotoja per vėlai pamatė kliūtį kelyje ir nespėjo sustabdyti mašinos. Ji trenkėsi į Opel markės mašiną, ši nuo smūgio – į prieš ją sustojusį automobilį. Labiausiai aplamdytas vidurinysis automobilis.

Pirmajame automobilyje važiavo šeima su vaikais. Liudininkų teigimu, persigandusį mažylį išvežė greitosios pagalbos brigada detalesnei apžiūrai.

Kaip pažymėjo liudininkai, dėl lietaus matomumas buvo prastokas, be to, šlapia ir slidi kelio danga gerokai pailgino stabdymo kelią.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą