Iš avarijos vietos vairuotojas paspruko (18)

Publikuota: 2020-10-06 Kategorija: Kriminalai
Iš avarijos vietos vairuotojas paspruko
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Audi vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Spalio 6 d. apie 16.15 val. Pandėlio–Topolių–S. Dariaus ir S.Girėno gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Abi mašinos važiavo nuo Miškų ūkio miesto centro link. Kadangi Topolių ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvės yra pagrindinės, atvažiuojantieji nuo Miškų ūkio turi sustoti praleisti šiomis gatvėmis važiuojančių transporto priemonių, ten įrengtas ir saugumo kalnelis. Nissan X-trail visureigio vairuotojas, kaip ir pridera, sustojo praleisti pagrindinėmis gatvėmis važiuojančių mašinų. Tuomet į visureigį rėžėsi iš paskos važiuojantis Audi automobilis. Jo vairuotojas, kaip pasakojo įvykio liudininkas, metė mašiną viduryje gatvės, čiupo kuprinę ir spruko iš įvykio vietos. Liudininkų teigimu, taip jis elgėsi neatsitiktinai: iš pažiūros atrodė, kad jis galimai yra neblaivus. Toli jis nenubėgs: mašinoje paliko asmens dokumentų.

Kaip pasakojo liudininkai, Audi vairuotojas tądien buvo ne kartą pastebėtas aplinkinėmis gatvėmis lakstantis, gerokai viršydamas leistiną greitį. Kadangi kvartalas nedidelis, visi vieni kitus pažįsta, susirinkę žmonės svarstė, kad vairuotojui turėtų rimtai kliūti ne tik už avariją, bet ir už tai, kad galimai nesilaikė privalomos saviizoliacijos, mat jis neseniai grįžo iš užsienio. Liudininkai darė prielaidą, kad ir avariją tas asmuo sukėlė važiuodamas galimai papildyti sau ir kompanijai svaigiųjų gėrimų atsargų. 

Antraip, kaip jis galėjo nespėti sustabdyti, jei ta vieta puikiai žinoma vairuotojams, čia įrengti saugumo kalneliai. Todėl visi vairuotojai gerokai sumažina greitį prieš sankryžą, o po to stoja ties Stop ženklu. Taigi, Audi vairuotojui nebuvo staigmena, kaip elgsis prieš jį važiuojančios mašinos vairuotojas. Paskutinę akimirką Audi vairuotojas dar bandė apvažiuoti visureigį, tačiau nespėjo. 

Ši avarija techninė: žmonės joje nenukentėjo. Todėl blaiviems vairuotojams būtų užtekę tiesiog užpildyti eismo įvykio deklaracijas. Tačiau liudininkai įtaria, kad Audi vairuotojas ne tik galėjo būti neblaivus (antraip, ko jam bėgti iš įvykio vietos), bet ir automobilis norvegiškais numeriais nedraustas privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Įvykio detales aiškinasi rajono policijos pareigūnai. Kadagi siauroje gatvėje Audi mašina paralyžavo eismą, užpildę dokumentus, pareigūnai ją patraukė į šalį. Už vairo pareigūnas sėdo mūvėdamas pirštines, kad ant vairo liktų tik vairuotojo pirštų atspaudai. Po to policijos pareigūnai reguliavo eismą, kad nesusidarytų kamštis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video