Girto vairuotojo sukeltoje avarijoje nukentėjo trys mūsų rajono gyventojai (12)

Publikuota: 2019-12-09 Kategorija: Kriminalai
Girto vairuotojo sukeltoje avarijoje nukentėjo trys mūsų rajono gyventojai
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

Gruodžio 6 d. Kupiškio rajone per girto automobilio vairuotojo sukeltą avariją sužalotas kito automobilio vairuotojas ir du keleiviai, pranešė Panevėžio apskrities policija.

16.38 val. Kupiškio rajone, kelio Daugpilis- Rokiškis-Panevėžys 73-iajame kilometre automobilis „BMW 320“, kuri vairavo 1997 metais gimęs Rokiškio rajono gyventojas, vengdamas susidūrimo su priešais priešpriešine eismo juosta atvažiuojančiu automobiliu „Opel Vectra“, ėmė staigiai stabdyti ir taip pat išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Tuomet „Opel“ grįžo į savo juostą ir trenkėsi į  „BMW“ priekinę dalį. Panevėžio ligoninėje „BMW“ vairuotojui nustatytas dešinės plaštakos riešakaulio lūžis, kartu vykusiam 2001-aisiais gimusiam keleiviui nustatyti daugybiniai lūžiai, 2002-aisiais gimusiai keleivei – židininė smegenų kontūzija.

„Opel“ vairuotojui po avarijos nustatytas 2,24 prom. girtumas, jis sulaikytas.

Kaip  „Rokiškio Sirenai“ teigė šaltiniai, „Opeliu“ važiavo tokie girti asmenys, kad vienas jų po avarijos tiesiog užmigo.

Gruodžio 8 d. už avarijoje nukentėjusiųjų dabartinių ir buvusio Juodupės gimnazijos moksleivių sveikatą juodupėnai meldėsi šv. Mišiose.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą