Darbintis į įmonę atėjęs rokiškėnas paleido į darbą kojas ir kumščius (16)

Publikuota: 2019-11-09 Kategorija: Kriminalai
Darbintis į įmonę atėjęs rokiškėnas paleido į darbą kojas ir kumščius
Kumštis

Kai kurie bedarbiai yra taip įpratę gyventi iš pašalpų, kad net negalvoja apie darbą. Jiems svarbiau – kad darbdaviai pasirašytų, jog neatitinka keliamų reikalavimų, ir paliktų juos ramybėje.

Tai, kad ne visi bedarbiai svajoja susirasti gerai mokamą darbą, įsitikino vienos Rokiškio bendrovės, turinčios automobilių servisą ir prekiaujančios automobilių detalėmis, vadovai.

Prieš kiek laiko jie pasiskelbė, kad ieško autošaltkalvio.

„Jau anksčiau Užimtumo tarnyba atsiųsdavo bedarbius ir jokių problemų nekildavo, tačiau šįsyk pasitaikė kažkoks keistas vyras“, – trečiadienį pasakojo įmonės vadovas.

Iš Užimtumo tarnybos atsiųstas 58 metų rokiškėnas bendrovėje pasirodė vos tik prasidėjo darbo diena.

Atvykėlį kabinete pasitiko du vadovai. Kaip netrukus paaiškėjo, jis net nenorėjo įsidarbinti autošaltkalviu. Vyriškiui tereikėjo, kad būsimi darbdaviai pasirašytų, jog jis netinkamas šiam darbui. Tuomet jis vėl galėtų gauti pašalpas.

Bendrovės vadovas neslėpė, kad iš pat pradžių buvo aišku, jog bedarbiui darbas nė kiek nerūpi. Dėl susitikimo bendrovėje jis susitarė iš anksto. Rokiškėnui buvo pasakyta į autoservisą ateiti su darbo apranga, kad būsimi darbdaviai įsitikintų, ką jis sugeba. Bet vyras nė nemanė dirbti.

„Vos tik įžengęs į kabinetą jis tėškė lapą ant stalo, kad pasirašytume, jog jis netinkamas šiam darbui. Tačiau mes tokiais fiktyviais dalykais neužsiimame“, – sakė direktorius.

Tuomet iš bedarbio lūpų pasipylė grasinimai. Iš pradžių jis bendrovės vadovus iškeikė necenzūriniais žodžiais, paskui puolė gąsdinti susidorojimu. Vyriškis gyrėsi, kad turi vilniečių draugų, kurie gali padaryti bet ką.

Išsiplūdęs vyras į darbą paleido kojas ir kumščius. Vienam vadovui jis įspyrė į sėdmenis, bandė smūgiuoti rankomis.

Dėl išpuolio direktorius nenutylėjo – pranešė policijai. Pareigūnai sulaikė įtariamąjį. Jis buvo blaivus.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą