Avarijoje Zarasų rajone žuvo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos prezidentas (8)

Publikuota: 2020-08-15 Kategorija: Kriminalai
Avarijoje Zarasų rajone žuvo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos prezidentas
Rokiškio rajono moksleivių tarybos nuotr. / Avarijoje Zarasų rajone buvo sunkiai sužalotas Edvinas Mikalaičiūnas. Medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Paaiškėjo rugpjūčio 15-ąją avarijoje Zarasų rajone sunkiai sužaloto ir ligoninėje mirusio jaunuolio tapatybė. Tai – Kamajų Antano Strazdo gimnazijos prezidentas Edvinas Mikalaičiūnas. Rokiškio rajono moksleivių taryba šiltu tekstu pagerbė jaunuolio atminimą ir pakvietė jį pažinojusius žmones pasidalinti prisiminimais. 

„Šiandieną mūsų komandą sukrėtė skaudi netektis, netikėtai užgęso RRMT viceprezidento, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos prezidento, Edvino Mikalaičiūno gyvybė. Jis buvo drąsus ir aktyvus visuomeninėje veikloje, svariai prisidėjo prie reikšmingų mūsų organizacijos pokyčių bei sprendimų, prisiminsime jį kaip pozityvo bei optimizmo nešėją, teisybės ieškotoją, kuris visuomet buvo nuoširdus ir į mūsų komandą įnešdavo ne tik kūrybingų idėjų, bet ir jaukumo atmosferą. Tai, ne tik mūsų, bet ir visos Lietuvos moksleivių sąjungos skausmas, kiekvienam jis buvo artimas bei mylimas kolega, pažįstamas, draugas, brolis. Visa RRMT komanda reiškia užuojautą šeimai bei artimiesiems. Kviečiame atsiminimais apie Edviną pasidalinti komentaruose“, – rašoma Rokiškio rajono moksleivių tarybos facebook paskyroje.

„Rokiškio Sirena“ žmonės nuoširdžiai užjaučia Edvino Mikalaičiūno šeimą, artimuosius ir visus jį pažinojusius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą