Avarija prie Obelių: pavojingai manevravęs vairuotojas sudaužė ir savo, ir svetimą automobilius (8)

Publikuota: 2020-06-05 Kategorija: Kriminalai
Avarija prie Obelių: pavojingai manevravęs vairuotojas sudaužė ir savo, ir svetimą automobilius
L. Dūdaitė-Kralikienė /

Birželio 5-ąją, likus kelioms minutėms iki 11 val. prie pat Obelių, ties posūkiu į Lukštus susidūrė du Opel markės automobiliai. Avarijos kaltininkas galėjo būti neblaivus: liudininkų teigimu, jis „pripūtė“ 0,7 promilės, šie duomenys bus patikslinti policijos tyrimo metu.

Avarija įvyko ties minėtuoju posūkiu į Lukštus. Liudininkų teigimu, į Obelių pusę važiavęs mikroautobusas ėmė stabdyti, kad galėtų sukti Lukštų link. Iš paskos važiavęs mėlynasis Opel markės automobilis galimai nesilaikė saugaus atstumo, nespėjo laiku pristabdyti, todėl jo vairuotojas nusprendė mikroautobusą apvažiuoti ir išlėkė į priešpriešinę juostą. Pamatęs ja nuo Obelių pusės atvažiuojantį baltą Opel Corsa automobilį, dar bandė grįžti į savąją juostą, tačiau kliudė mikroautobusiuko ratą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu.

Kiti vairuotojai išvengti avarijos staiga pasukdami į kelkraštį neturėjo galimybės: toje vietoje yra aukšti šlaitai ir atitvarai.

Liudininkės pasakojimą patvirtino ir kito automobilio vairuotojas. „Aš važiavau nuo Obelių pusės paskui jus ir viską gerai mačiau“,– sakė vyriškis.

Pasak įvykio liudininkės, kaltininkas neneigė savo kaltės. „Jis su viskuo sutiko“, – sakė ji. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. O štai automobiliai apgadinti gerokai. 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video