Aiškėja detalės apie mirusį 12-metį: užduso žaisdamas (5)

Publikuota: 2020-03-19 Kategorija: Kriminalai
Aiškėja detalės apie mirusį 12-metį: užduso žaisdamas
Rokiškio Sirena nuotr. / Žvakė

Tečiadienio vakare Rokiškio rajone, savo namuose, rastas miręs paauglys berniukas. Pirminiais duomenimis skelbta, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas. Aiškėja, kad 12-metį mirtis ištiko po lemtingo paslydimo.

Policijos departamentas pranešė, kad 2008 metais gimusio vaiko kūnas aptiktas trečiadienį apie 18 val. 28 min. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos. Kaip teigiama pranešime, pirminiais duomenimis tai – nelaimingas atsitikimas.

Užduso žaisdamas

Susisiekus su Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktore Danguole Kondratenkiene, moteris patvirtino, kad pranešimas dėl reikalingos skubios greitosios pagalbos buvo gautas trečiadienio vakarą.

„Mūsų greitoji į įvykio vietą nuvažiavo per trylika minučių. Nuvažiavus, berniukas buvo gaivinamas, bet jo jau neatgaivino. Jis rastas buvo be sąmonės“, – priduria D. Kondratenkienė.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis patikino, kad pirminiais duomenimis yra įtariamas nelaimingas atsitikimas. „Vaikas greičiausiai žaidė, paslydo, nukrito ir užduso. Pirminiai duomenys yra tokie“.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video