AB „Rokiškio sūris“ pienovežį nusiaubęs vandalas - keturiolikmetis (5)

Publikuota: 2020-11-17 Kategorija: Kriminalai
AB „Rokiškio sūris“ pienovežį nusiaubęs vandalas - keturiolikmetis
Rokiškio Sirena nuotr. / AB „Rokiškio sūris“

Lapkričio mėnesio pradžioje, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariate buvo gautas AB „Rokiškio sūris“ pranešimas apie tai, kad 2020-10-31, vakare, Rokiškyje, Pramonės gatvėje apgadina AB „Rokiškio sūris“ pienovežių muziejuje, esanti transporto priemonė, išdaužti automobilio langų stiklai. Padaryta 95 Eurų žala.
 
Pareigūnai nustatė, kad minėtą automobilį apgadino nepilnametis, 14 metų amžiaus, gyvenantis Rokiškyje. Nepilnametis su draugais ėjo apžiūrėti pienvežių muziejaus ekspozicijos, o po to negalėdamas paaiškinti savo elgesio, išdaužė langus. Su keturiolikmečiu buvo draugai, kurių amžius 12-13 metų, tačiau vaikai neprisidėjo prie vyresnio draugo išdaigų. Išdaigininko padarytus nuostolius jau dalinai atlygino tėvai.
 
Šiais veiksmais nepilnametis padarė administracinį nusižengimą numatytą Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 115 str. („Tyčinis turto sunaikinimas ar sugadinimas“), tačiau už šią veiką jis neturi amžiaus nuo kurio galima administracinė atsakomybė, todėl informacija apie nepilnametį perduota Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui dėl elgesio poveikio priemonių taikymo.
 
Rokiški PK informacija
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video