V-asis respublikinis solistų ir ansamblių lietuvių liaudies dainos konkursas „Vai žydėk, žydėk“ (0)

Publikuota: 2021-03-31 Kategorija: Jaunimas
V-asis respublikinis solistų ir ansamblių lietuvių liaudies dainos konkursas „Vai žydėk, žydėk“
Rokiškio Sirena koliažas / V-asis respublikinis solistų ir ansamblių lietuvių liaudies dainos konkursas „Vai žydėk, žydėk“

2021 m. kovo 27 – 31 dienomis Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko virtualus, V-asis Respublikinis muzikos mokyklų solistų ir ansamblių lietuvių liaudies dainos konkursas „Vai, žydėk, žydėk“.

Renginyje dalyvavo apie 80 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų mokyklų. Dainų atlikimą stebėjo konkurso žiuri, kuri vertino dalyvių  intonaciją, interpretaciją, lietuvių liaudies dainos dvasios perteikimą, artistiškumą.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti I – II – III laipsnio laureatų diplomais bei specialiaisiais diplomais, likusieji – padėkos raštais skirtingose amžiaus kategorijose.

Džiugu, kad Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokiniai konkursuose yra vertinami aukštais balais.

Ne išimtis ir šis konkursas, kuriame mokytojos Laimos Bieliūnienės mergaičių duetas Livija Jegorovaitė ir Viktorija Trumpaitė tapo II vietos laureatėmis, Karolina Žemaitytė – diplomantė.

Mokytojos Redos Kazlauskienės mokinės Simona Tuskaitė tapo III, o Urtė Smalinskaitė – II vietos laureatėmis.

Mokytojos Rasos Pletaitės-Junokienės pirmokėlės Brigita Stulgaitė ir Adelė Jocytė tapo diplomantėmis, o Augustė Zizaitė – III vietos laureate.

Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja įvairių žanrų, konkursuose, festivaliuose: pop, autorinių kūrinių, liaudies ir kitų stilių atliekamos muzikos renginiuose ir reprezentuoja mūsų mokyklą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video