Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjunga "Apvalus Stalas" pristato projektą "Trashsitis" (0)

Publikuota: 2018-12-27 Kategorija: Jaunimas
Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjunga

Artėjant Kalėdoms Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjungą "Apvalus Stalas" pasiekė džiugi žinia, kad prieš metus startavusi Europos solidarumo korpuso programa pirmojo projektų kvietimo metu (2018 m. spalio 16 d.) pilnai finansavo Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „ Apvalus stalas“ teiktą projektą „Trashsitis“ (šiukšlių miestas).

Jaunų žmonių komandos sunkus darbas ir laikas, praleistas vystant šią idėją, atsipirko - projektui buvo skirtas 6888 Eurų finansavimas. Tad kiti – 2019 metai laukiami nekantriai.

Projektas tęsis visus metus, o veiklų bus tikrai labai daug! Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjungos "Apvalus Stalas" laukia vasaros stovykla, mokymai, „zero waste“ vakarienė, šiukšlių rinkimo akcija – konkursas ir dar daug kitų renginių.

Visa tai yra daroma tam, kad žmonės, o ypač jaunimas, būtų supažindintas su viena aktualiausių šių laikų problemų – gamtos išteklių švaistymu.

Kartais žmonės nesusimąsto, kiek įtakos gali turėti traškučių pakelis, numestas per petį ar nusipirktas plastikinis buteliukas ir atsainiai paspirtas parke po suoliuku... Tikrai labai daug! Todėl projekto metu bus gilinamos žmonių žinios apie 3R‘s (Reduce, Reuse, Recycle – apie švaistymo mažinimą, pakartotinį panaudojimą ir perdirbimą), bus skatinsima prisidėti prie žemės tausojimo ir saugojimo.

Žemė – mūsų namai, kuriais, deja, rūpinamasi per mažai. Kad žmonės suvoktų, kokio mąsto tai problema, iš projekto metu surinktų šiukšlių, bus statomas „mini Rokiškis“. Jeigu nieko nekeisime, būtent toks miestas mūsų laukia ateityje.

Visa projekto grupė su nekantrumu laukia „Trashsitis“ pradžios ir yra pasiruošusi kibti į darbus. Projekto organizuojamose veiklose laukiami visi, nes - nuo ko pradėsime keisti pasaulį, jei ne nuo savęs.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video