Pandėlio gimnazistai stovyklavo „Brazylijoje“ (2)

Publikuota: 2019-07-04 Kategorija: Jaunimas
Pandėlio gimnazistai stovyklavo „Brazylijoje“
Pandėlio gimnazijos nuotr. / Pandėlio gimnazistai stovyklavo „Brazylijoje“

Kaip žvelgti plačiau? Kaip matyti daugiau, o jausti giliau? Kaip įgyvendinti savo svajones ir pasiekti tikslą? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus Pandėlio gimnazijos mokinių grupė ieškojo stovykloje „Pašėlusi vasara“, kuri vyko kaimo turizmo sodyboje „Brazylija“, (vadovės Edita Zinkauskienė, Violeta Karaliūnienė).

5-10  klasių mokiniai stovykloje tris dienas ne tik pramogavo: maudėsi ežere, pirtyje ir kubile, žaidė įvairius sportinius žaidimus, bet ir turėjo galimybę susipažinti su indėnų mąstysena žvelgti į pasaulį plačiau, praktiškai patyriminiame žygyje su „Nuotykių akademijos“ lektoriais išbandyti savo gebėjimus dirbti komandoje, ugdytis pozityvų požiūrį į gyvenimą, pasiekti tikslą, nors kartais yra labai sunku.

Geras oras, puiki aplinka, skanus maistas, šauni komanda – visa tai suteikė visiems stovyklautojams daug gerų emocijų. Už komandines ir asmenines pergales mokiniai buvo apdovanoti prizais, medaliais. O plaukimas „Dviragio“ plaustu buvo paskutinis stovyklos akcentas - nors ir sušalome, bet buvome labai laimingi.

Ačiū visiems, kurie suteikė vaikams galimybę pailsėti po ilgų mokslo metų, patirti naujų įspūdžių, iškelti probleminius klausimus, ieškoti atsakymų. Ačiū tariame kaimo turizmo sodybai „Brazylija“ (vadovas Robertas Brazys) už puikias gyvenimo sąlygas, už skanų maistą  ir nuoširdų bendravimą, ačiū „Nuotykių akademijos“ treneriams Hubertui ir Artūrui ir vadovei Jolantai už komandos ir lyderystės pamokas, už pozityvaus mąstymo ugdymą, ačiū plausto „Dviragis“ vadovui Tadui už supažindinimą su krašto istorija, gamta ir gražiomis apylinkėmis.

Projektas finansuotas Rokiškio rajono savivaldybės (Vaikų ir jaunimo socializacijos programa ir Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa). Vaikų šypsenų, jų emocijų perteikti negalime - tiesiog džiaugiamės visi kartu ir visiems geros vasaros!

Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą