Metas suklusti: jaunimas siūlo net tris vasaros stovyklas! (0)

Publikuota: 2019-05-31 Kategorija: Jaunimas
Metas suklusti: jaunimas siūlo net tris vasaros stovyklas!

Hey, jaunime! Ar atsibodo leisti savo vasarą laukiant draugo skambučio? Ar nori trumpam pabėgti nuo mokyklos minčių ir pasinerti į įspūdingą nuotykį, atrasti naujų pažinčių, leisti vakarus prie laužo, pažinti save iš naujo bei atitrūkti nuo rutinos? Jei taip, siūlome tau net tris vasaros stovyklas!

„Trashsitis“ stovykla „Stop it“

Ar jau girdėjai apie projektą „Trashsitis“? Tai – jaunų žmonių komanda, kurių tikslas – kovoti su taršos problemomis, sąmoningai suprasti, kas vyksta mūsų Žemėje ir kaip mažais žingsneliais judėti teigiamų pokyčių link. Susidomėjai? Siūlome neįprastą ir be galo naudingą stovyklą „Stop it“, kuri vyks birželio 26 – liepos 2 dienomis. Vyksime į Antalieptę ir dalyvausime „Zero Waste Fest‘19”. Jūsų lauks aktyvus laisvalaikis, seminarai, žmonių pranešimai, dirbtuvių kiemelis, šokiai, praktiniai ekologiniai užsiėmimai ir dar daug kitų veiklų. Su mumis bus dvi žavios merginos iš „Urban Earth Lovers“ – Miglė ir Laura! Ieškok mūsų „Trashsitis“ Facebook puslapyje ir sek naujienas!   Projektas finansuotas ES programos „Europos solidarumo korpusas“.

Stovykla „Pakelk“

Rugpjūčio 2 – 8 dienomis prisijunk prie nuotykių kupinos vasaros stovyklos „Pakelk“. Išdrįsk išbandyti savo jėgas žygyje baidarėmis, naktiniame patyriminiame žygyje, orientacinėse žaidynėse ir leiskis į fiziškai aktyvų septynių dienų nuotykį. Stovyklos metu ugdysi ne tik savo fizinę ištvermę, bet ir įgysi neįkainojamos patirties, nes verslumas, inovatyvumas ir lyderystė bus neatskiriama šios stovyklos dalis. Tad jei nori pasinerti į šį vasaros nuotykį, nieko nelaukdamas bėk registruotis – pasimatome rugpjūčio 2 dieną!

Stovykla „Ant ratų“

Jei esi nepasiruošęs eiti ilgus maršrutus, siūlome iš rūsio griebti dviratį! Pažadame septynias neužmirštamas dienas. Nuostabūs žmonės, naktinis patyriminis žygis, plaukimas baidarėmis, vakarai prie laužo, veiklos, kurių metu supažindinsime su lyderystės sąvoka. Nori šauniausių vasaros prisiminimų? Imk dviratį ir draugus – susitinkame rugpjūčio 14 dieną!

Registracijos anketą į šias stovyklas rasite Facebook puslapyje Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjunga „Apvalus stalas“.

Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjungos  „Apvalaus stalo“ stovyklos „Ant ratų“ ir „Pakelk“, finansuotos Rokiškio rajono savivaldybės iš 2019 m. Jaunimo nevyriausybinių organizacijų bei vaikų ir jaunimo socializacijos programų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video