Kultūros Inovacijos Vasaros stovyklos (0)

Publikuota: 2019-05-09 Kategorija: Jaunimas
Kultūros Inovacijos Vasaros stovyklos

Edukaciniai projektai, įvairios kūrybinės vaikų ir jaunimo programos. Dalyviai mokomi aktorinio ir dainavimo meistriškumo, kino kūrimo, lavinamas jų kūrybiškumas, muzikalumas, domimasi meno bei sporto nauda fizinei ir psichologinei sveikatai.

Laukiame aktyvių, kūrybingų, meninę gyslelę ar talentą turinčių vaikų ir jaunuolių, kurie nori pasisemti patirties iš pačių geriausių vadovų ir pedagogų. Nepamiršime ir laisvalaikio užsiėmimų – sportinių bei kūrybinių rungčių, smagių žaidimų, viktorinų, muzikos ir kino vakarų.

Rugpjūčio 3-9 d. šokių stovykla TIMELESS (10-14 metų vaikams ir 15-18 metšų paaugliams), aktyvaus laisvalaikio programa. Vaikai mėgsta judėti, šokti, sportuoti, žaisti, laimėti, maudytis. Pamainos vadovės, šokių pedagogės ir instruktorės Inga Pilpavičiūtė Baltrūnė ir Irina Girman-Šlimienė. Parengta smagaus, aktyvaus ir kūrybingo laisvalaikio programa. Bus organizuojamos rytinės mankštos, sportinės rungtys, komandiškumo ugdymo veiklos ir kitos užduotys. Laisvalaikio užsiėmimus ves Aidas Tijūnėlis ,  Neringa Danienė.

Svečiai: Vilma Jatužytė-Venckienė, Kaunas; Viktorija Juknevičienė, Vilnius; Ineta Birsėnienė, Kaunas;  Greta Burbaitė, Vilnius

Rugpjūčio 11-16 d.  kino kūrimo stovykla KINO PAMOKOS (10-14 metų vaikams ir paaugliams). Vaikai mėgsta kurti kiną, dirbti su tikra kino technika, greitą rezultatą. Pamainos vadovai, kino edukatoriai Marija Stonytė ir Mikas Žukauskas. Aktorinio meistriškumo užsiėmimams vadovaus Violeta Mičiulienė.  Scenarijaus kūrimo ir rašymo paslapčių mokys Neringa Danienė. Stovyklautojai dalyvaus kino kūrimo  dirbtuvėse: kurs scenarijų, vaidins, filmuos, montuos ir pristatys sukurtą produktą. Aktyvaus laisvalaikio užsiėmimus ves Inga Pilipavičiūtė Baltrūnė.  

ŠĮ PROJEKTĄ REMIA  Lietuvos kultūros taryba 

Rugpjūčio 12-17d.  kūrybiškumo ugdymo ir sceninio meistriškumo stovykla KURIU IR MOKAUSI (paaugliams ir jaunimui nuo 15 metų). Tai ne tik dainavimo pamokos, tai ir kūrybinės veiklos, aktorinio meistriškumo ugdymas, pažintis su scenos pagrindais. Užsiėmimus ves vokalo pedagogai, scenos profesionalai Povilas Meškėla, Rasa Šakalienė, Indrė Launikonytė, Dalia Babilaitė-Abarė. Aktorinio meistriškumo užsiėmimus ves Violeta Mičiulienė ir Dominykas Vaitiekūnas. Patirtimi dalinsis atlikėja JURGA. Dalyviai mokysis kaip elgtis scenoje, kaip įveikti scenos baimę. Organizuosime muzikinius ir muzikos terapijos vakarus.

 

Susitiksime Rokiškio jaunimo centro TURISTINĖJE BAZĖJE (Rokiškio rajonas, Žiobiškio kaimas).

Gyvensite puikiai įrengtuose kambariuose po 4-6 vaikus (visi patogumai – šalia kambarių). Teritorija puikiai sutvarkyta ir pritaikyta laisvalaikiui.

Registracija nuo gegužės 10 d.

Smulkesnė informacija telefonu 8674 41104

FB    Kultūros Inovacijos Vasaros stovyklos

El.p.: kulturosinovacijos@gmail.com

Projektų vadovė  Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė

 

Visus projektus remia AB „Rokiškio sūris“ .

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video