Sportininkai, kurių priklausomybė lošimams kainavo brangiai (0)

Publikuota: 2019-12-10 Kategorija: Gyvenimas
Sportininkai, kurių priklausomybė lošimams kainavo brangiai
Lažybos

Sportas ir lažybos dažnai žengia koja kojon. Nors per rugntynes azarto tikrai netrūksta, tačiau kai kurie žiūrovai, o kartais ir žaidėjai mėgsta papildomai “prisidurti” mėgindami atspėti įvykių baigtis. Tačiau už to gražaus azarto fasado slepiasi didžiulės, kartais milijonus kainuojančios priklausomybės, kurios pasiglemžia sportininkų turtus, šeimas bei kartais net nuvaro į bankrotą. Susipažinkite su tais sportininkais, kurie turėjo viską, tačiau lošimai bei lažybos iš jų atėmė viską. 

Garsūs atletai, kuriems lažybos atnešė negandas

Art Schlichter - amerikietiškas futbolas

Šis NFL puolėjas geriausiai žinomas ne dėl pasiekimų aikštėje, tačiau dėl obsesijos lošimams. Ketvirtuoju šaukimu, pirmame 1982m. NFL naujokų biržos rate pašauktas A.Schlichter tikrai nebuvo blogas žaidėjas, tačiau jam koją kišo lošimų problemos.

Jau pirmojo sezono metu, dar neįpusėjus reguliariam sezonui jis buvo pralošęs visus 350 tūkst. dolerių, kuriuos iš klubo gavo kaip premiją. Per kitus metus pralošė dar 890 tūkstančių, o vėliau net buvo suspenduotas. Grįžęs į lygą vyrukas nuo senų užsiėmimų nenutolo. 1987m. Sausį buvo suimtas už multimilijoninės operacijos lošimams organizavimą. Panašūs dalykai kartojasi ir toliau, o dabar A.Schlichter atlieka 10 metų bausmę federaliniame kalėjime už pinigų vagystę, kurios grobis turėjo būti skirtas lošimams. 

Michael Jordan - krepšinis

Yra didžiulė konspiracijos teorija, kuri gaubia pirmąjį Michael Jordan’o pasitraukimą iš krepšinio. Pačiame savo pike į beisbolą pasukęs MJ sukėlė nemažai abejonių savo “alibi” tikrumu. Iš tiesų tai metai Maiklui buvo sunkūs. Nušovė jo tėvą, kuris turėjo svajonę, kad sūnus žaistų beisbolą.

Maiklas buvo labai sukrėstas tėvo mirties ir, kaip sakė pats, nebejausdamas alkio krepšiniui, pasitraukė kitur. Labai keista, kad tris metus iš eilės titulus nuskynusi, MJ vedama Čikagos “Bulls” neteko savo lyderio pačiame pike. Juolab, kad šalia Jordan’o visad sklandė lošimų gandai. Yra istorijų, kaip krepšininkas pralošė 165 tūkstančius per vieną naktį, po to, žaisdamas golfą su verslininkais - 1,25 milijono. Tačiau, nors įrodymų dėl to, kad priklausomybė lošimams, galbūt paskatino NBA lygą “neakivaizdžiai” suspenduoti Jordaną - nėra daug, tačiau tai, kad hobis geriausiam visų laikų krepšininkui kainavo be galo daug - akivaizdi tiesa. 

Wayne Rooney - futbolas

Kaip gerai, kad šiam vyrukui iš Anglijos pavyko atsitiesti. Jau nuo jaunumės W.Rooney buvo linksniuojamas, kaip rimtas puolėjas. Jis iškart pateko į aukščiausią Anglijos futbolo lygą, kur, deja, nemokėjo valdyti didelių pinigų.

Būdamas Manchester United žvaigžde, 20 metų amžiaus Rooney sukaupė skolą, siekiančią 700 tūkstančių svarų sterlingų. Tačiau puolėjas nė neketino liautis, kartą viename iš Mančesterio kazino pralošė 65 tūkstančius svarų per 2 valandas. Visgi dabar puolėjas lyg ir kontroliuoja savo maniją.

Jaromir Jagr - ledo ritulys

Nors šis čekų ledo ritulininkas yra žinomas, kaip NHL legenda, deja, už ledo arenos ribų jam sekėsi gerokai prasčiau. Gausiai apdovanotas sportininkas internete pralošė ir prasiskolino net už 950 tūkstančių dolerių. Nors brendo skandalas, vėliau, su bukmekeriais vyras susitarė.

Tačiau problemos ties tuo nesibaigė. Dėl savo buhalterio klaidos ir praloštų pinigų ledo ritulininkas gavo 3,3 milijonų JAV dolerių dydžio ieškinį iš JAV mokesčių inspekcijos, o dėl priklausomybės internetiniems lošimams neteko per 6 milijonų…

Įdomu sužinoti daugiau apie lažybų aktualijas bei naujienas? Užsukite į lazybuguru.lt.

 

Užs. 0901.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video